Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на порцелан за Европейска служба за външна дейност (ЕСВД)
Референтен номер: EEAS/2021/OP/0054
II.1.2)Основен CPV код39220000 Кухненско оборудване, домакински принадлежности и предмети за домашна употреба, и принадлежности за ресторантьорство
II.1.4)Кратко описание:
ЕСВД възнамерява да осигури порцелан, който ще бъде използван за официални закуски, обеди или вечери на високо ниво (закуска, коктейл, обяд и вечеря), организирани от посланика на Европейския съюз в трети държави или за международни организации, от главния представител и от генералния секретар на ЕСВД.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια πορσελάνινων ειδών για την Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Εξωτερικής Δράσης (ΕΥΕΔ)
Αριθμός αναφοράς: EEAS/2021/OP/0054
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV39220000 Εξοπλισμός κουζίνας, είδη οικιακής χρήσης και αναλώσιμα τροφοδοσίας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Η ΕΥΕΔ προτίθεται να προμηθευτεί πορσελάνινα είδη που θα χρησιμοποιηθούν για επίσημα γεύματα υψηλού επιπέδου (πρωινό, κοκτέιλ, μεσημεριανό γεύμα και δείπνο) που διοργανώνονται από τους πρεσβευτές της Ευρωπαϊκής Ένωσης σε τρίτες χώρες ή σε διεθνείς οργανισμούς, από τον ύπατο εκπρόσωπο και τον Γενικό Γραμματέα της ΕΥΕΔ.
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizarea de articole de porțelan pentru Serviciul European de Acțiune Externă (SEAE)
Număr de referinţă: EEAS/2021/OP/0054
II.1.2)Cod CPV principal39220000 Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
II.1.4)Descriere succintă:
SEAE intenționează să achiziționeze articole din porțelan care să fie utilizate pentru mese oficiale, la nivel înalt (mic dejun, cocktail, prânz și cine) organizate de ambasadorii Uniunii Europene în țări terțe sau organizații internaționale, de Înaltul Reprezentant și de Secretarul General al SEAE.