Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vervanging OVL gemeente Heusden 2021-2025
Referenznummer der Bekanntmachung: HEU2022-OVL
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De werkzaamheden voor de aan te besteden Vervanging OVL gemeente Heusden 2021-2025 bestaan in
hoofdzaak uit:
a. vervangen, verplaatsen en/of bijplaatsen van lichtmasten en/of armaturen;
b. rapporteren van de verrichte werkzaamheden;
c. revisiegegevens verwerken.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.14)Zusätzliche Angaben
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: HEU2022-OVL
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.14)Nadere inlichtingen