Services - 70761-2021
Belgium-Brussels: Exploratory Study: Filling in the Knowledge Gaps and Identifying Strengths and Challenges in the Effectiveness of the EU Member States’ Minimum Income Schemes
2021/S 029-070761
Contract notice
Services
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Exploratory Study: Filling in the Knowledge Gaps and Identifying Strengths and Challenges in the Effectiveness of the EU Member States’ Minimum Income Schemes
Reference number: EMPL/2020/OP/0019
II.1.2)Main CPV code
75110000 General public services
II.1.4)Short description:
VT/2020/037
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Exploratory study: filling in the knowledge gaps and identifying strengths and challenges in the effectiveness of the EU Member States’ minimum income schemes.
Belgium-Brüsszel: Magyarázó tanulmány: az uniós tagállamok minimumjövedelem-rendszerei terén fennálló ismeretbeli hiányosságok felszámolása, valamint az erősségek és kihívások azonosítása a hatékonyságukat illetően
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Magyarázó tanulmány: az uniós tagállamok minimumjövedelem-rendszerei terén fennálló ismeretbeli hiányosságok felszámolása, valamint az erősségek és kihívások azonosítása a hatékonyságukat illetően
Hivatkozási szám: EMPL/2020/OP/0019
II.1.2)Fő CPV-kód75110000 Általános közszolgáltatás
II.1.4)Rövid meghatározás: II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)75110000 Általános közszolgáltatás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Magyarázó tanulmány: az uniós tagállamok minimumjövedelem-rendszerei terén fennálló ismeretbeli hiányosságok felszámolása, valamint az erősségek és kihívások azonosítása a hatékonyságukat illetően.