Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytnutí mechanismů pro posouzení vícezdrojové zpětné vazby pro manažery Generálního sekretariátu (GSC) a příslušné koučování a poradenské služby
Spisové číslo: UCA 17/077
II.1.2)Hlavní kód CPV79414000 Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů
II.1.4)Stručný popis:
Základní projekt, který je předmětem této zakázky, je popsán takto:
Vývoj a doručení mechanismu na míru pro posouzení vícezdrojové zpětné vazby, následné koučování a případné poradenské služby.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79998000 Služby profesionálních poradců
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
II.2.4)Popis zakázky:
Generální sekretariát Rady představí mechanismus pro posouzení vícezdrojové zpětné vazby na podporu manažerů GSC pro rozvoj jejich manažerských kompetencí. Služba zahrnuje zajištění následného koučování a případné poradenské služby.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of a multi-source feedback mechanism for GSC managers and related coaching and possible consultancy services
Reference number: UCA 17/077
II.1.2)Main CPV code79414000 Human resources management consultancy services
II.1.4)Short description:
The basic project which is the subject of the contract is described as follows:
The development and delivery of a customised multi-source feedback mechanism, follow-up coaching and possible consultancy services.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79998000 Coaching services
79400000 Business and management consultancy and related services
II.2.4)Description of the procurement:
The General Secretariat of the Council will introduce a multi-source feedback mechanism to support the GSC managers develop their managerial competencies. The service will include the provision of follow-up coaching and possible related consultancy services.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava mehanizma za povratne informacije iz više izvora za voditelje GSC-a te povezano podučavanje i moguće savjetodavne usluge
Referentni broj: UCA 17/077
II.1.2)Glavna CPV oznaka79414000 Usluge savjetovanja na području upravljanja kadrovima
II.1.4)Kratak opis:
Osnovni projekt koji je predmet ugovora opisan je kako slijedi:
Razvoj i isporuka mehanizma izrađenog po mjeri za povratne informacije iz više izvora, naknadno podučavanje i moguće savjetodavne usluge.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79998000 Usluge treniranja
79400000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja i srodne usluge
II.2.4)Opis nabave:
Glavno tajništvo Vijeća uvest će mehanizam za povratne informacije iz više izvora kao podršku voditeljima GSC-a u razvoju njihovih upravljačkih sposobnosti. Usluga će obuhvatiti pružanje naknadnog podučavanja i moguće povezane savjetodavne usluge.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kelių šaltinių atsiliepimų priemonės tiekimas TGS vadovams ir susijusio ugdomojo vadovavimo bei galimų konsultacinių paslaugų teikimas
Nuorodos numeris: UCA 17/077
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79414000 Žmogiškųjų išteklių valdymo konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pagrindinis projektas, kuris yra sutarties objektas, aprašomas taip:
Pagal užsakymą sukurtos kelių šaltinių atsiliepimų priemonės kūrimas ir teikimas, palaikomasis ugdomasis vadovavimas ir galimos konsultacinės paslaugos.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79998000 Įgūdžių lavinimo paslaugos
79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Tarybos generalinis sekretoriatas įveda kelių šaltinių atsiliepimų priemonę, kad padėtų TGS vadovams plėtoti jų valdymo kompetenciją. Paslaugas sudarys palaikomasis ugdomasis vadovavimas ir galimos susijusios konsultacinės paslaugos.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Vairāku avotu atgriezeniskās saites mehānisma nodrošināšana PĢS vadītājiem, kā arī saistītu izaugsmes vadības un iespējamu konsultāciju pakalpojumu nodrošināšana
Atsauces numurs: UCA 17/077
II.1.2)Galvenās CPV kods79414000 Cilvēkresursu vadības konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pamatprojekta (kas ir līguma priekšmets) apraksts ir šāds:
vairāku avotu atgriezeniskās saites mehānisma, turpmākas izaugsmes vadības un iespējamu konsultāciju pakalpojumu attīstīšana un sniegšana.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79998000 Darbaudzinātāju pakalpojumi
79400000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju un saistītie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Padomes Ģenerālsekretariāts ieviesīs vairāku avotu atgriezeniskās saites mehānismu PĢS vadītāju vadības kompetenču attīstīšanas atbalstam. Pakalpojums ietvers turpmākas izaugsmes vadības un iespējamu konsultāciju pakalpojumu nodrošināšanu.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zapewnienie mechanizmu informacji zwrotnej opartego na wielu różnych źródłach dla menedżerów Sekretariatu Generalnego Rady oraz powiązane usługi coachingowe i ewentualne usługi doradcze
Numer referencyjny: UCA 17/077
II.1.2)Główny kod CPV79414000 Usługi doradcze w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
II.1.4)Krótki opis:
Zasadniczy projekt, który jest przedmiotem niniejszego zamówienia, przedstawia się następująco:
Opracowanie i dostarczanie zindywidualizowanego mechanizmu informacji zwrotnej opartego na wielu źródłach, uzupełniające usługi coachingowe i ewentualne usługi doradcze.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79998000 Usługi w zakresie trenowania
79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.2.4)Opis zamówienia:
Sekretariat Generalny Rady pragnie wprowadzić mechanizm informacji zwrotnych oparty na wielu źródłach, aby wesprzeć menedżerów Sekretariatu w rozwijaniu ich kompetencji kierowniczych. Usługa obejmować będzie uzupełniające usługi coachingowe i ewentualne powiązane usługi doradcze.