II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Atvirų duomenų portalo funkcionalumų sukūrimo bei įdiegimo ir pasirinktų duomenų rinkinių pritaikymo atvėrimui paslaugų pirkimas
II.1.2)Main CPV code72243000 Programming services
II.1.4)Short description:
Pirkimo tikslas – sukurti Lietuvos atvirų duomenų portalą ir jame publikuoti penkių projekto „Atvirų duomenų platformos, įgalinančios efektyvų viešojo sektoriaus informacijos pakartotinį panaudojimą verslui, ir jos valdymo įrankių sukūrimas“ partnerių atvirų duomenų rinkinius.
Pirkimas skaidomas į dalis:
— I pirkimo dalis – Lietuvos atvirų duomenų portalo sukūrimas,
— II pirkimo dalis – Valstybinės darbo inspekcijos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenų parengimas ir perdavimas,
— III pirkimo dalis – Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenų parengimas ir perdavimas.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 860 925.62 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72220000 Systems and technical consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
Specifinio Atvirų duomenų portalo (ADP) funkcionalumo sukūrimas, funkcionalumo pritaikymas ir įdiegimas (įskaitant ADP naudojimo instrukcijų parengimą), metaduomenų perkėlimas iš opendata.gov.lt portalo, geoportal.lt teikiamų atvirų duomenų rinkinių integravimas, projekto partnerių (Užimtumo tarnyba, Švietimo informacinių technologijų centras, Nacionalinė mokėjimo agentūra, Valstybinė darbo inspekcija ir VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras) parengtų duomenų rinkinių metaduomenų integravimas į ADP ir iš ADP metaduomenų perdavimas į Europos duomenų portalą bei ADP naudotojų (administratorių ir institucijų duomenis tvarkančių darbuotojų) apmokymai.
Projekto partnerio Valstybinės darbo inspekcijos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenų atvėrimas ir duomenų šaltinių prijungimas, duomenų transformavimas į ADP atvirų duomenų struktūras ir duomenų bei metaduomenų atnaujinimo integracinių sąsajų sukūrimas ir įdiegimas.
Projekto partnerio Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenų atvėrimas ir duomenų šaltinių prijungimas, duomenų transformavimas į ADP atvirų duomenų struktūras ir duomenų bei metaduomenų atnaujinimo integracinių sąsajų sukūrimas ir įdiegimas.