Services sociaux et autres services spécifiques – marchés publics
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
TI 2022-1017 LSS 9:8 bostad med särskild service för barn & ungdomar
Numéro de référence: 22/7
II.1.2)Code CPV principal85311000 Services d'action sociale avec hébergement
II.1.4)Description succincte:
LSS 9:8 bostad med särskild service för barn & ungdomar
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)85310000 Services d'action sociale
85311300 Services sociaux pour les enfants et les adolescents
II.2.4)Description des prestations:
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Referensnummer: 22/7
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4)Kort beskrivning:
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)85310000 Socialt arbete
85311300 Barn- och ungdomsomsorg
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: