Paslaugos - 74780-2023
Čekija-Kladno: Sargų paslaugos
2023/S 026-074780
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Zabezpečení úklidu vybraných administrativních budov Statutárního města Kladna 2022
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
98341130 Sargų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení úklidu společných prostor ve vybraných administrativních budovách ve vlastnictví Statutárního města Kladna. Bližší popis je uveden v zadávací dokumentaci a smlouvě o dílo.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: