Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Infekcijas slimību uzraudzībai, novēršanai un kontrolei paredzētu jaunu tehnoloģiju novērtēšana
Atsauces numurs: OJ/2019/OCS/10467
II.1.2)Galvenās CPV kods85100000 Veselības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs (ECDC) iniciē projektu, lai:
1) noteiktu un salīdzinātu atbilstošos pierādījumus un izklāstītu tos veidā, kas būtu ECDC un tā galvenajām ieinteresētajām personām kā informācijas avots un kas atbalsta stratēģisku lēmumu pieņemšanu tādas jaunas tehnoloģijas jomā, kura ir potenciāli svarīga sabiedrības veselībai un atbilstoša centra mandātam;
2) novērtētu jaunāko atklājumu pierādīto un iespējamo turpmāko ietekmi (5–10 gadu periods) šādās jomās:
a) informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
b) mikrobioloģiskā testēšana un mikrobioloģiskā diagnostika par sabiedrības veselību, it īpaši par pārnēsājamu slimību uzraudzību, novēršanu un kontroli.
Pamatojoties uz 1) un 2) punktu, ECDC ciešā sadarbībā ar tā galvenajām ieinteresētajām personām noteiks, kuras nākamo gadu laikā būs jaunās tehnoloģijas ar lielāko potenciālu (gan pozitīvo, gan negatīvo), un vērtēs, kuras ECDC funkcijas un sabiedriskās veselības jautājumi centra darbības pārziņā varētu gūt labumu no šīs jaunās tehnoloģijas un saistītajiem ieguldījumiem, kā arī izstrādās attiecīgu plānu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
b) mikrobioloģiskā testēšana un mikrobioloģiskā diagnostika par sabiedrības veselību, it īpaši par pārnēsājamu slimību uzraudzību, novēršanu un kontroli. Pamatojoties uz 1) un 2) punktu, ECDC ciešā sadarbībā ar tā galvenajām ieinteresētajām personām noteiks, kuras nākamo gadu laikā būs jaunās tehnoloģijas ar lielāko potenciālu (gan pozitīvo, gan negatīvo), un vērtēs, kuras ECDC funkcijas un sabiedriskās veselības jautājumi centra darbības pārziņā varētu gūt labumu no šīs jaunās tehnoloģijas un saistītajiem ieguldījumiem, kā arī izstrādās plānu 2021.–2027. gada periodam.