Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:Referentni broj: 21.CSD-IT.OP.111L1/112L2
II.1.2)Glavna CPV oznaka72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
II.1.4)Kratak opis:
Tehnička podrška za operativne aktivnosti – odnosno korisnička podrška, održavanje i administriranje sustava; razvoj i održavanje aplikacija; provedba određenih IKT projekata ili zadataka.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za najveći broj grupa: 2
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Opća podrška za informacijsku i komunikacijsku tehnologiju (IKT)
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
II.2.4)Opis nabave:
Tehnička podrška za operativne aktivnosti; razvoj i održavanje aplikacija.
Podrška u području sustava upravljanja portfeljem projekata Microsoft
Grupa br.: 2
Provedba posebnih IKT projekata ili zadataka.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:Atsauces numurs: 21.CSD-IT.OP.111L1/112L2
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Tehniskais atbalsts darbības pasākumiem – lietotāju atbalsts, sistēmas uzturēšana un administrēšana; lietojumprogrammu izstrāde un uzturēšana; konkrētu IKT projektu vai uzdevumu īstenošana.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 2
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Vispārīgs informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) atbalsts
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Tehniskais atbalsts darbības pasākumiem; lietojumprogrammu izstrāde un uzturēšana.
Atbalsts Microsoft projektu portfeļa pārvaldīšanas (project portfolio management – PPM) sistēmas jomā
Daļas numurs: 2
Konkrētu IKT projektu vai uzdevumu īstenošana.