II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Daugavpils Inovāciju centra tematisko pasākumu un programmu nodrošinājums un aprīkojuma piegāde koprades laboratorijai projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” Nr.NFI/IC/VIAA/2020/4 ietvaros
Referenznummer der Bekanntmachung: DPP 2022/13
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39162200 Lehrmittel und -geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 50 711.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 7
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Robotu un datortehnikas noma izglītojošām programmām STEM un uzņēmējdarbības jomā
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39162200 Lehrmittel und -geräte
30213100 Tragbare Computer
31681500 Aufladegeräte
30213200 Tablettcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Laboratorijas aprīkojuma un sensoru piegāde izglītojošām programmām
Los-Nr.: 3
34911100 Handwagen
42923200 Waagen
38519300 Photo- oder Videoanschlüsse für Mikroskope
31630000 Magnete
35125100 Sensoren
38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Foto/video/multimediju aprīkojuma piegāde koprades telpai
Los-Nr.: 4
31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
38651100 Objektive für Fotokameras
31600000 Elektrische Ausrüstung
Šujmašīnu piegāde izglītojošo programmu īstenošanai
Los-Nr.: 5
42715000 Nähmaschinen
Elektroiekārtu piegāde koprades telpai
Los-Nr.: 6
39711362 Mikrowellengeräte
42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
39711360 Öfen
3D printeru komplekta piegāde koprades telpai
Los-Nr.: 7
30121400 Vervielfältigungsgeräte