Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 79969-2017
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2017/S 044-079969
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Dél-pesti utánpótlás-nevelési centrum megvalósítása vállalkozási szerződés keretében.
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
45212224 Stadion építése
71326000 Járulékos építési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beruházást a Kormány a 49/2014. (II. 28.) Korm. rendeletben nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű beruházásnak nyilvánította. Irányadó még a 1087/2014. (II. 28.) Korm. határozat.
A kivitelezés mennyiségi jellemzői:
Létesítendő utánpótlás-nevelési centrum alapadatai.
Az épület alapadatai.
Beépített terület: 3 382,68 m².
Beépített szintterület: 5 007,16 m².
Építmény magassága: 8,12 m.
Az épület alapfunkciója:
Az épület a teljes létesítményt kiszolgáló oktatási épület, mely a földszinten tantermeket, öltözőket, konyhát, étkezőt, öltözőket és orvosi részleget, az emeleten kollégiumot, irodákat, részben további öltözőket tartalmaz, F+2 szintes kialakítású.
A külső területek alapadatai.
Telek területe (169171/1. hrsz.) 165 477 m².
Játéktér területe:
— 2 darab szabvány méretű, világítással rendelkező élőfüves labdarúgópálya (105 m x 68 m = 7 140 m2 x 2 = 14 280 m²),
— 2 darab szabvány méretű, világítással rendelkező műfüves labdarúgópálya (105 m x 68 m = 7 140 m2 x 2 = 14 280 m²),
— 3 darab szabvány méretű élőfüves labdarúgópálya (105 m x 68 m = 7 140 m2 x 3 = 21 420 m²),
— 1 darab világítással rendelkező műfüves edzőpálya (70 m x 50 m = 3 500 m²),
— Élőfüves labdarúgópálya összesen: 35 700 m²,
— Műfüves labdarúgópálya összesen: 17 780 m².
Egyéb kiszolgáló létesítmények.
Telken belüli kiszolgáló utak, parkolók, járdák, közművek létesítése, környezetrendezés.
Zöldterület: 126224,95 m².
Tervezett parkolók száma: 107 db gk. parkoló.
5 db busz parkoló.
45 db kerékpár tároló.
Temesvári utcai új csomópont, illetve az építési telekig bekötőút kiépítése.