2. Zamawiający dopuszcza możliwość wspólnego ubiegania się u udzielenie zamówienia na zasadach określonych w pkt. 7.4 oraz 9.10 SWZ.
3. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom na zasadach określonych w SWZ.
4. W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 PZP oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1-5 i 7- 10 PZP
6.Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości określonej poniżej dla Pakietów:
dla Pakietu 1 w wysokości 30000,00 zł
dla Pakietu 13 w wysokości 1500,00 zł