Services - 80287-2020
Pologne-Varsovie: Services d'assurance vie
2020/S 034-080287
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Usługa grupowego ubezpieczenia pracowników NCBR oraz NCBR+ i członków ich rodzin
Numéro de référence: 10/20/PN/P2
II.1.2)Code CPV principal
66511000 Services d'assurance vie
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Zamawiającego i członków ich rodzin:
1. w zakresie podstawowym dla wszystkich pracowników (składka finansowana przez Zamawiającego) pakiet V0:
— zgon ubezpieczonego,
— zgon ubezpieczonego wskutek NW,
— zgon ubezpieczonego wskutek NW w pracy,
— zgon ubezpieczonego wskutek NW komunikacyjnego,
— zgon ubezpieczonego wskutek zawału serca/udaru mózgu,
— całkowita niezdolność do pracy,
— trwały uszczerbek na zdrowiu wskutek NW,
— poważne zachorowanie,
— leczenie szpitalne ubezpieczonego, gdzie szczegółowy opis zakresu znajduje się w Załączniku nr 1 do SIWZ;
2. oraz dodatkowe pakiety (szczegółowy opis pakietów znajduje się w Załączniku nr 1 do SIWZ) do wyboru dla pracowników (składka finansowana przez pracownika) pakiety V1 do V5.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 2 264 100.00 EUR
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
66512000 Services d'assurances accidents et maladie
II.2.4)Description des prestations:
1. Do ubezpieczenia może przystąpić każdy pracownik Zamawiającego bez względu na podstawę prawną zatrudnienia, oraz nie starszy niż 69 lat, z zastrzeżeniem, że Wykonawca przyjmie obecnie ubezpieczonych pracowników, małżonków lub partnerów bez względu na wiek. Pozostałe osoby po wzajemnym uzgodnieniu z Zamawiającym (zgłoszenie do ubezpieczenia pracowników, małżonków lub partnerów powyżej 69 roku życia).
2. Strukturę wiekowo-płciową wszystkich pracowników Zamawiającego (668 osób) zawiera Załącznik nr 1A do SIWZ – Struktura pracowników.
3. Termin wykonania zamówienia – od 1.4.2020 r. do dnia 31.3.2023 r.