Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 80766-2016
Belgie-Brusel: Logistické služby v rámci správy movitého majetku
2016/S 049-080766
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Logistické služby v rámci správy movitého majetku.
Spisové číslo: OIB.DR.2/PO/2015/075/682
II.1.2)Hlavní kód CPV
63120000 Provozování skladišť a skladů
II.1.4)Stručný popis:
Tato zakázka zahrnuje logistické služby v rámci správy movitého majetku nacházejícího se ve skladech, jakož i různé činnosti na místě a/nebo ve skladech.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
79991000 Kontrola stavu zásob
50800000 Různé opravy a údržba
II.2.4)Popis zakázky:
Services - 80766-2016
Belgique-Bruxelles: Services logistiques de gestion de biens mobiliers
Avis de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Services logistiques de gestion de biens mobiliers.
Numéro de référence: OIB.DR.2/PO/2015/075/682
II.1.2)Code CPV principal
63120000 Services de stockage et d'entreposage
II.1.4)Description succincte:
Le présent marché concerne des prestations de services logistiques de gestion des biens mobiliers en entrepôt ainsi que diverses interventions sur site et/ou en entrepôt.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
79991000 Services de contrôle des stocks
50800000 Services divers d'entretien et de réparation
II.2.4)Description des prestations: