Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: HR/R1/PO/2019/040
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44421300 Seifai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Ši sutartis skirta saugos baldų ir aksesuarų įsigijimui, pristatymui ir priežiūrai, kurie bus naudojami Komisijos valdomuose ir (arba) užimamuose pastatuose Belgijoje ir Liuksemburge.
VI dalis: Papildoma informacija