Is chun críocha faisnéise amháin an fógra seo
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
MK - ERI - Cúnamh Teicniúil le hAonad Forfheidhmithe an Tionscadail um Ghléasra Cóireála Fuíolluisce Scóipé (AFT)
Uimhir thagartha: AA-010568-001
II.1.2)Príomhchód CPV71318000 Advisory and consultative engineering services
II.1.4)Cur síos achomair:
Tacóidh an sainchomhairleoir le AFT foirgníochta ghléasra cóireála fuíolluisce Scóipé trí thacaíocht soláthair agus tacaíocht bainistíochta tionscadail. Meastar go gcuirfidh an sainchomhairleoir le cumas an tionscnóra chun tionscadail den chineál céanna a bhainistiú sa todhchaí trí oiliúint sa phost do bhaill foirne AFT. Beidh an sainchomhairleoir lonnaithe i Scóipé, agus beifear ag súil go n-úsáidfidh sé triúr saineolaithe sinsearacha le speisialtóireacht san innealtóireacht, sa soláthar agus sa bhainistiú tionscadail. Ceanglófar ar an sainchomhairleoir saineolas poncúil ad hoc a chur ar fáil ar bhonn gearrthéarmach. Beifear ag dúil go mairfidh an conradh 14 mhí.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 499 999.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3).
Iepriekšējs informatīvs paziņojums
Šis ir tikai iepriekšējs informatīvs paziņojums
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
MK -ERI — Tehniskā palīdzība Skopjes notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projekta īstenošanas daļai (PĪD)
Atsauces numurs: AA-010568-001
II.1.2)Galvenās CPV kods71318000 Konsultatīvie inženiertehniskie pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Konsultants sniegs atbalstu Skopjes notekūdeņu attīrīšanas iekārtu būvniecībai, nodrošinot iepirkuma atbalstu un projektu vadības atbalstu. Paredzams, ka konsultants uzlabos projekta virzītāja spējas pārvaldīt turpmākus līdzīgus projektus, nodrošinot PĪD darbinieku darba apmācību. Konsultants atradīsies Skopjē, un paredzams, ka tiks mobilizēti trīs vecākie eksperti, kas specializējušies inženierzinātnēs, iepirkumu un projektu vadībā. Konsultantam būs īsā laikā jāmobilizē precīza ad hoc ekspertīze. Paredzamais līguma darbības laiks ir 14 mēneši.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 499 999.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.