This notice is for prior information only
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do diagnostyki z zakresu chemii klinicznej wraz z dzierżawą analizatorów.
II.1.2)Main CPV code33696500 Laboratory reagents
II.1.4)Short description:
Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do diagnostyki z zakresu chemii klinicznej wraz z dzierżawą analizatorów biochemicznych dla KZDL ul. Szopena 2.
Poz. 1 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie; winno być:
Zamawiający dopuści składanie ofert częściowych, ale w chwili obecnej nie posiada wiedzy, ile będzie części w postępowaniu przetargowym, brak jest dokładnej wiedzy na temat ilości, zapotrzebowania i wymagań co do dostaw opisanych przedmiotów zamówienia.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 2 389 755.00 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)38434000 Analysers
II.2.4)Description of the procurement:
Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do diagnostyki z zakresu chemii klinicznej wraz z dzierżawą analizatorów biochemicznych dla KZDL ul. Szopena 2. Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 1 kwartał.
Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne, zużywalne i inne materiały eksploatacyjne wraz z dzierżawą analizatorów.
Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne, zużywalne i inne materiały eksploatacyjne wraz z dzierżawą analizatorów do immunochemii dla KZDL ul. Szopena 2.
Poz. 2 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, winno być:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 3 700 000.00 PLN
Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne, zużywalne i inne materiały eksploatacyjne wraz z dzierżawą analizatorów do immunochemii dla KZDL ul. Szopena 2. Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 1 kwartał.
Dostawa pełnych odczynników wraz z kalibratorami i materiałami zużywalnymi do zestawu panelu drobnoustrojów (bakterie, grzyby, wirusy) do badań genetycznych wraz z dzierżawą analizatora.
Dostawa pełnych odczynników wraz z kalibratorami i materiałami zużywalnymi do zestawu panelu drobnoustrojów (bakterie, grzyby, wirusy) do badań genetycznych wraz z dzierżawą analizatora do oznaczania drobnoustrojów PCR w systemie zamkniętym.
Poz. 3 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, winno być:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 400 000.00 PLN
Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 2 kwartał.
Odczynniki, materiały kontrolne, krwinki wzorcowe wraz z dzierżawą sprzętu.
Odczynniki, materiały kontrolne, krwinki wzorcowe wraz z dzierżawą sprzętu do mikrometody kolumnowej w zakresie immunologii transfuzjologicznej oraz odczynniki do badań serologicznych dla KZDL ul. Szopena 2.
Poz. 7 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, winno być:
Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 3 kwartał.
Testy do określania MIC, podłoża do hodowli drobnoustrojów, krążki z antybiotykami do określenia lekowrażliwości, szybkie testy oraz dyspenser oraz inne odczynniki.
Testy do określania MIC, podłoża do hodowli drobnoustrojów, krążki z antybiotykami do określenia lekowrażliwości, szybkie testy oraz dyspenser, odczynniki do diagnostyki gruźlicy, podłoża do hodowli krwi i płynów ustrojowych.
Poz. 8 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, w chwili obecnej nie jest znany Zamawiającemu podział na części, Zamawiający nie posiada wiedzy na temat ilości, zapotrzebowania i wymagań co do dostaw opisanych przedmiotów zamówienia.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 125 000.00 PLN
Materiały medyczne jednorazowego użytku.
II.1.2)Main CPV code33140000 Medical consumables
Materiały medyczne jednorazowego użytku (m.in.: igły, strzykawki, wenflony, dreny, cewniki, sondy żołądkowe, ostrza, worki do zbiórki moczu, przedłużacze, fartuchy, obłożenia, akcesoria do urządzeń medycznych).
Poz. 10 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, winno być:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 8 000 000.00 PLN
Materiały medyczne jednorazowego użytku (m.in.: igły, strzykawki, wenflony, dreny, cewniki, sondy żołądkowe, ostrza, worki do zbiórki moczu, przedłużacze, fartuchy, obłożenia, akcesoria do urządzeń medycznych). Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 1 kwartał.
Materiały medyczne jednorazowego użytku (m.in.: podkłady medyczne, fartuchy chirurgiczne, zestawy chirurgiczne, zestawy uniwersalne, serwety operacyjne, kaniule, igły, strzykawki, przedłużacze do pomp, zestawy do znieczulenia, rurki tracheostomijne, filtry, retraktory, artykuły higieniczne, papiery medyczne, akcesoria do urządzeń medycznych).
Poz. 12 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, winno być:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 5 000 000.00 PLN
Materiały medyczne jednorazowego użytku (m.in.: podkłady medyczne, fartuchy chirurgiczne, zestawy chirurgiczne, zestawy uniwersalne, serwety operacyjne, kaniule, igły, strzykawki, przedłużacze do pomp, zestawy do znieczulenia, rurki tracheostomijne, filtry, retraktory, artykuły higieniczne, papiery medyczne, akcesoria do urządzeń medycznych). Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 3 kwartał.
II.1.2)Main CPV code18143000 Protective gear
Akcesoria ochronne (m.in. odzież jednorazowego użytku: czepek, maski, ochraniacze na obuwie, kombinezony, przyłbice, gogle; podkłady ochronne okrycia na zwłoki, pokrowiec na zwłoki, okrycie termiczne, osłona z folii na gamma kamerę, folia operacyjna).
Poz. 26 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, winno być:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 990 000.00 PLN
Akcesoria ochronne (m.in. odzież jednorazowego użytku: czepek, maski, ochraniacze na obuwie, kombinezony, przyłbice, gogle; podkłady ochronne okrycia na zwłoki, pokrowiec na zwłoki, okrycie termiczne, osłona z folii na gamma kamerę, folia operacyjna). Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 2 kwartał.
System zamknięty jednorazowego użytku do pobierania krwi żylnej wraz z dzierżawą analizatora.
II.1.2)Main CPV code33192500 Test tubes
System zamknięty jednorazowego użytku do pobierania krwi żylnej wraz z dzierżawą analizatora do odczytu OB., system do pobierania krwi włośniczkowej, nakłuwacze, pojemniki na odpady medyczne.
Poz. 33 Planu: w sekcji II.1.6) Informacje o częściach wpisano: nie, winno być:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 950 000.00 PLN
System zamknięty jednorazowego użytku do pobierania krwi żylnej wraz z dzierżawą analizatora do odczytu OB., system do pobierania krwi włośniczkowej, nakłuwacze, pojemniki na odpady medyczne. Planowany termin wszczęcia postępowania w ujęciu kwartalnym – 3 kwartał.