Építési beruházás - 85728-2017
Magyarország-Budapest: Magasépítési munka
2017/S 047-085728
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A kecskeméti CAMPUS beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési dokumentáció elkészítése, egyes kivitelezési feladatok elvégzése vállalkozási szerződés keretében.
II.1.2)Fő CPV-kód
45210000 Magasépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
A kecskeméti CAMPUS beruházáshoz kapcsolódó kivitelezés dokumentáció elkészítése, egyes kivitelezési feladatok elvégzése vállalkozási szerződés keretében.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45214000 Oktatással és kutatással kapcsolatos épületek kivitelezése
45262210 Alapozás
45111290 Közmű-előkészítési munka
45233228 Útburkolat építése
45300000 Épületszerelési munka
71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Kecskeméti CAMPUS beruházás c. projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció készítése, kapcsolódó tervezői feladatok ellátása a jelen felhívásban és mellékleteiben (továbbiakban: ajánlati dokumentáció) foglaltak szerint, továbbá a Kecskeméti CAMPUS Oktatási épületének kivitelezése, az Adminisztrációs épület alapozása a födém lezárása, a terepszint alatti Gépészeti épület megvalósítása és a jogerős használatba vételi engedélyhez szükséges közműhálózatok, úthálózatok és a környezet rendezése.
A beruházás célja a Kecskeméti CAMPUS beruházás teljes kiviteli tervezése, továbbá, hogy az Oktatási épületben elindulhasson a gazdálkodási karnak helyt adó oktatás. A megvalósult beruházás önállóan is működőképes oktatási épületet eredményez.
Főbb kivitelezési feladatok:
— oktatási épület teljes kivitelezése,
— adminisztrációs és oktatási épületek pinceszintjeinek kivitelezése,
— gépészeti földalatti épület kivitelezése,
— közműhálózatok, úthálózat kialakítása és környezetrendezés.
Főbb munkanemek és mennyiségek (alábbi adatok tájékoztató jellegűek (becsült értékek), az elvégzendő munkák részletes leírását ld. a dokumentáció műszaki fejezetében):
— kiviteli dokumentáció elkészítése,
— a Campus megépítéséhez szükséges komplett kiviteli dokumentáció, valamint a 10213 hrsz vonatkozásában elkészült engedélyes tervek alapján építési engedély beszerzésében közreműködés,
— általános előkészítő munkák,
—– munkaterület előkésztés,
—– felvonulási létesítmények telepítése,
—– kivitelezést előkésztő munkák,
—– ideiglenes közművek telepítése,
—– tereprendezés,
—– gyártmánytervek készítése,
— oktatási épület (15 267 m2) és terepszint alatti gépészeti terület (477 m2):
—– előkészítő munkák,
—– szerkezetépítés,
—– építészeti szakipari munkák (szigetelés, homlokzati és belső munkák, belsőépítészet),
—– épületgépészet,
— fűtési-hűtési energiaellátás,
— vízellátás, csatornázás,
— szellőzés,
— égéstermék elvezetés,
— beépített oltó rendszer-sprinklerek,
— épületfelügyelet,
— – épületvillamosság,
— energiaellátás,
— elektromos hálózatok,
— világítás,
— egyéb elektromos munkák,
—– gyengeáramú rendszerek,
—– akadálymentesítés,
—– tűzvédelem,
—– zöldtető mérete: 904 m2,
—– oktatási épületben 500 fős előadóterem,
— adminisztrációs épület: 2 000 m2 (csak pinceszint),
—– építészeti szakipari munkák,
— külső munkák,
—– közmű hálózatok,
—– úthálózat,
—– környezetrendezés.
A kiviteli terveket papír alapon 5 példányban (4 pld. Ajánlatkérő, 1 pld. tervvéleményező) és 1 pld. elektronikus formában (szöveges tartalom pdf, tiff, tervek és műszaki dokumentáció szerkeszthető dwg, dwf formátumban) nyertes ajánlattevő szakaszos tervszolgáltatás szerint átadja. A kiviteli tervek készítése szakaszosan történik Ajánlatkérő által meghatározott ütemezésben, az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint. A kiviteli terveket úgy kell elkészíteni, hogy azok megfeleljenek a 322/2015. (X. 30.) Kr. és a 191/2009. (IX.15.) Kr. 1. sz. melléklete előírásainak.
Amennyiben a dokumentáció adott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat vagy – ajánlást határoz meg, az csak a tárgyjelleg egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatkérő azzal egyenértékű teljesítést is elfogad.
A szerződés átalánydíjas jellegére tekintettel az ajánlati dokumentációban (különösen az árazatlan költségvetésben) megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek. Az elvégzendő munkák és a beépítendő anyagok pontos és részletes mennyiségének meghatározása az Ajánlattevők feladata és kockázata. Az Ajánlattevő, illetve a nyertes Vállalkozó nem hivatkozhat a tájékoztató mennyiségekkel kapcsolatos félreértésre vagy tévedésre.
Az engedélyezési tervdokumentáció az ajánlati dokumentációban átadásra kerül.
A További információkat, a részletes feladatleírást, az ajánlatkérő elvárásait, a projekttel k.