II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez podmiot zamawiający:
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługDostawy
Najem
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Jastrzębie-Zdrój JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”.
Kod NUTS PL227 Rybnicki
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie” Ruch „Zofiówka”
Termin wykonania zamówienia
1. Okres najmu: 510 dni od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia na dole kopalni przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy
2. Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 4 tygodni od daty zawarcia umowy.
3. Protokolarny odbiór kombajnu na dole kopalni nastąpi nie później niż 2 miesiące od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do Zamawiającego. W przypadku braku protokolarnego odbioru kombajnu w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu.
4. Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Wykonawcy): do 1 miesiąca od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji kombajnu o czym zostanie poinformowany Wykonawca.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)43100000 Urządzenia górnicze
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Powyżej 418 000 EUR.
II.2.2)Informacje o opcjachOpcje: nie