Treoir 2004/18/CE
II.1)Cur síos
II.1.1)Teideal tugtha don chonradh ag an údarás conarthachta:
VP-1289 Seirbhísí earcaíochta don Ghrúpa BEI.
II.1.2)An cineál conartha agus láthair na n-oibreacha, láthair an tseachadta nó na feidhmíochtaSeirbhísí
Catagóir seirbhíse 27: Seirbhísí eile
Príomhláthair nó suíomh na n-oibreacha, láthair an tseachadta nó na feidhmíochta: Lucsamburg.
Cód NUTS
II.1.4)Faisnéis faoin gcomhaontú creatlaíComhaontú creatlaí le roinnt oibreoirí
uaslíon na rannpháirtithe sa chomhaontú creatlaí atá beartaithe: 8
Fad an chomhaontaithe creatlaí
Fad ina bhlianta: 4
II.1.5)Cur síos achomair ar an gconradh nó ar an gceannachán (ar na ceannacháin)
Soláthraithe seirbhíse a roghnú chun cuidiú leis an nGrúpa BEI próifílí oiriúnacha a shainaithint le haghaidh folúntais shainiúla.
II.1.6)Foclóir comhchoiteann an tsoláthair (CPV)79600000 Recruitment services
II.2)Méid nó raon feidhme an chonartha
II.2.1)Cainníocht nó raon iomlán:
II.2.2)Faisnéis faoi roghanna