Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Nõustamisteenuste osutamine EIF digitaalse ülemineku programmi programmijuhtimise toetamiseks
Viitenumber: 2022-CE-CSD-001
II.1.2)CPV põhikood72224000 Projektijuhtimise nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
EIF algatab kõnealuse hankemenetluse nõustamisteenuste hankimiseks, et pakkuda programmijuhtimise tuge EIF digitaalse ülemineku programmile (DTP). EIF algatab nelja-aastase digitaalse ülemineku programmi, mis põhineb uuel EIFi digitaalsel ja andmestrateegial (DDS), mille eesmärk on toetada uue EIFi visiooni elluviimist – EIF 4.0. Euroopa Investeerimisfond (EIF) otsib DTP tõhusaks rakendamiseks asutusevälist nõustamist ja eksperditeadmisi programmijuhtimise toetamiseks alates mobiliseerimisest kuni üleandmiseni kogu programmi kestuse jooksul.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
EIF algatab kõnealuse hankemenetluse nõustamisteenuste hankimiseks, et pakkuda programmijuhtimise tuge EIF digitaalse ülemineku programmile (DTP). EIF algatab nelja-aastase digitaalse ülemineku programmi, mis põhineb uuel EIFi digitaalsel ja andmestrateegial (DDS), mille eesmärk on toetada uue EIFi visiooni elluviimist – EIF 4.0. Euroopa Investeerimisfond (EIF) otsib DTP tõhusaks rakendamiseks asutusevälist nõustamist ja eksperditeadmisi programmijuhtimise toetamiseks alates mobiliseerimisest kuni üleandmiseni kogu programmi kestuse jooksul. Täpsem teave on esitatud pädevustingimustes 4. lisas.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje savjetodavnih usluga za podršku upravljanju programima za EIF-ov program digitalne transformacije
Referentni broj: 2022-CE-CSD-001
II.1.2)Glavna CPV oznaka72224000 Usluge savjetovanja na području vođenja projekta
II.1.4)Kratak opis:
EIF pokreće ovaj postupak nabave za usluge savjetovanja u svrhu pružanja podrške upravljanju programima za EIF-ov program digitalne transformacije (DTP). EIF pokreće četverogodišnji program digitalne transformacije koji se temelji na novoj EIF-ovoj digitalnoj i podatkovnoj strategiji (DDS) kojoj je cilj podržati isporuku nove vizije EIF-a – EIF 4.0. Kako bi učinkovito proveo DTP, EIF traži vanjske savjete i stručnost za podršku upravljanju programom, od mobilizacije do isporuke, tijekom trajanja programa.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
EIF pokreće ovaj postupak nabave za usluge savjetovanja u svrhu pružanja podrške upravljanju programima za EIF-ov program digitalne transformacije (DTP). EIF pokreće četverogodišnji program digitalne transformacije koji se temelji na novoj EIF-ovoj digitalnoj i podatkovnoj strategiji (DDS) kojoj je cilj podržati isporuku nove vizije EIF-a – EIF 4.0. Kako bi učinkovito proveo DTP, EIF traži vanjske savjete i stručnost za podršku upravljanju programom, od mobilizacije do isporuke, tijekom trajanja programa. Više pojedinosti navedeno je u Prilogu 4. – Opis projekta.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tanácsadási szolgáltatások biztosítása az EBA digitális átalakítási programjának programirányítási támogatásához
Hivatkozási szám: 2022-CE-CSD-001
II.1.2)Fő CPV-kód72224000 Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az EBA ezt a közbeszerzési eljárást tanácsadási szolgáltatások beszerzése érdekében indítja, programirányítási támogatás nyújtása érdekében az EBA digitális átalakulási programjához. Az EBA egy négyéves digitális átalakulási programot indít az EBA új digitális és adatstratégiája alapján, amelynek célja az EBA új jövőképe – az EBA 4.0 megvalósítása. A digitális átalakulási program hatékony megvalósítása érdekében az EBA külső tanácsadásra és szakértelemre tart igényt a programirányítás támogatásához a mozgósítástól a megvalósításig a program teljes időtartama alatt.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az EBA ezt a közbeszerzési eljárást tanácsadási szolgáltatások beszerzése érdekében indítja, programirányítási támogatás nyújtása érdekében az EBA digitális átalakulási programjához. Az EBA egy négyéves digitális átalakulási programot indít az EBA új digitális és adatstratégiája alapján, amelynek célja az EBA új jövőképe – az EBA 4.0 megvalósítása. A digitális átalakulási program hatékony megvalósítása érdekében az EBA külső tanácsadásra és szakértelemre tart igényt a programirányítás támogatásához a mozgósítástól a megvalósításig a program teljes időtartama alatt. További részletek a feladatmeghatározás 4. mellékletében találhatók.