Meil on hea meel teatada, et portaali TED uus versioon võetakse kasutusele 29. jaanuaril 2024 (esialgne kuupäev – kinnitamisel!) Olete huvitatud uutest funktsioonidest, täiendustest ja mõjust, mida need kasutajatele kaasa toovad? Kutsume teid lugema meie artiklit, et teha lähemalt tutvust peamiste uute muudatuste ja funktsioonidega.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Isikukaitsevahendite (PPE) ja turvavarustuse tarne
Viitenumber: JRC/IPR/2018/R.I.3/0022/OC
II.1.2)CPV põhikood
18100000 Kutserõivad, eritöörõivad ja manused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Tööülesannete täitmisel personali tervise kaitseks ja ohutuse tagamiseks vajalike isikukaitsevahendite (PPE) ja turvavarustuse tarne Teadusuuringute Ühiskeskuse (JRC) – Ispra personalile.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 400 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
18830000 Kaitsejalatsid
18140000 Töörõivaste manused
18220000 Ilmastikukindlad rõivad
18230000 Mitmesugused pealisrõivad
35113400 Kaitse- ja turvarõivad
33735100 Ohutusprillid
35113000 Turvaseadmed
35123000 Positsioneerimisseadmed
34928470 Märgid ja sildid