Lieferungen - 87255-2022
Polen-Krakau: Computeranlagen und Zubehör
2022/S 035-087255
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
zakup wysokowydajnego serwera do wykonywania złożonych zadań programowania całkowitoliczbowego KC-zp.272-63/22
Referenznummer der Bekanntmachung: KC-zp.272-63/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
zakup wysokowydajnego serwera do wykonywania złożonych zadań programowania całkowitoliczbowego - opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: