W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 90070-2020
Polska-Warszawa: Usługi ochroniarskie
2020/S 038-090070
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV
79710000 Usługi ochroniarskie
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 1 147 317.07 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dozór i ochrona mienia siedziby Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie i Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa-Mokotów mieszczących się przy ul Winnickiej 1.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) zobowiązuje się, począwszy od dnia 1.6.2020 r. od godziny 07:00 do 1.6.2022 r. do godziny 07:00, realizować na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną obiektu Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego Warszawa i Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa-Mokotów mieszczących się w Warszawie przy ul. Winnickiej 1
2. Wykonawca zapewni patrol interwencyjny całodobowy na wezwanie oddzielnie w WKU Warszawa-Mokotów i WSZW w Warszawie – we wszystkie dni kalendarzowe w roku. Patrol co najmniej dwuosobowy na pojeździe osobowym lub osobowo-terenowym, uzbrojony w broń palną, ze środkami przymusu bezpośredniego, tj. kajdanki, pałki służbowe, ręczne miotacze substancji obezwładniających, oraz telefon komórkowy. Pracownicy patrolu muszą posiadać legitymacje kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej oraz pozwolenie na broń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SIWZ nr 9.1.
Dozór i ochrona mienia Jednostki Wojskowej Nr 2063 mieszczącego się w kompleksie woskowym K-7046 przy ul. Radiowej
Część nr: 2
1. Wykonawca w formie specjalistycznej uzbrojonej formacji ochronnej (SUFO) zobowiązuje się, począwszy od dnia 5.11.2020 r. od godziny 07:00 do 5.11.2021 r. do godziny 07:00, realizować na rzecz użytkownika bezpośrednią ochronę fizyczną kompleksu wojskowego K-7046 Jednostki Wojskowej nr 2063 przy ul. Radiowa 2.
2. Usługa na rzecz Jednostki Wojskowej Nr 2063 realizowana jest w systemie całodobowej (24 godzinnej) portierni tj.: 24 godzinny system ochrony od 07:00 do 07:00, Usługa wykonywana jest ilością dwóch pracowników na zmianie z środkami przymusu bezpośredniego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SIWZ nr 9.2.