Beļģija-Brisele: Tīkla, telesakaru un videokonferenču aprīkojuma, kā arī saistīto pakalpojumu iegāde (Natacha IV)
2021/S 037-091319
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Tīkla, telesakaru un videokonferenču aprīkojuma, kā arī saistīto pakalpojumu iegāde (Natacha IV)
Atsauces numurs: DIGIT/2021/OP/0004
II.1.2)Galvenās CPV kods32420000 Tīkla iekārtas
II.1.4)Īss apraksts:
tīklošanas, tīkla drošības, audio un video telesakaru risinājumu iegāde, kā arī attiecīgo uzturēšanas, abonementu un citu saistīto pakalpojumu nodrošināšana.
VI iedaļa: Papildinformācija
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aankoop van netwerk-, telecommunicatie- en videoconferencingapparatuur en aanverwante diensten (Natacha IV)
Referentienummer: DIGIT/2021/OP/0004
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie32420000 Netwerkuitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Aankoop van oplossingen voor netwerken, netwerkbeveiliging-, audio- en videotelecommunicatie en het verlenen van relevant onderhoud, abonnementen en andere bijbehorende diensten.
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Acquisition of Networking, Telecom and Videoconferencing Equipment and Related Services (Natacha IV)
Reference number: DIGIT/2021/OP/0004
II.1.2)Main CPV code32420000 Network equipment
II.1.4)Short description:
Acquisition of networking, network security, audio and video telecommunication solutions, as well as the provision of relevant maintenance, subscriptions and other associated services.
V URL adresách oznámení v elektronických formulároch je chyba. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Medzitým vám odporúčame odstrániť čiarku (alebo akýkoľvek iný špeciálny znak) na konci URL adresy. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.
Dodávky - 91319-2021
Belgicko-Brusel: Obstaranie sieťového, telekomunikačného a videokonferenčného vybavenia a súvisiacich služieb (Natacha IV)
Korigendum
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Tovary
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Obstaranie sieťového, telekomunikačného a videokonferenčného vybavenia a súvisiacich služieb (Natacha IV)
Referenčné číslo: DIGIT/2021/OP/0004
II.1.2)Hlavný kód CPV
32420000 Sieťové zariadenia
II.1.4)Stručný opis:
Obstaranie sieťových, sieťových bezpečnostných, audio a video telekomunikačných riešení, ako aj poskytovanie príslušnej údržby, predplatného a iných súvisiacich služieb.