II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.2)Główny kod CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
II.1.4)Krótki opis:
W chwili publikacji ogłoszenia nie jest dostępny opis zamówienia.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 6 000 000.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
33696500 Odczynniki laboratoryjne
33696300 Odczynniki chemiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24