Lieferungen - 93028-2023
Slowenien-Ljubljana: Diverse Nahrungsmittel
2023/S 032-093028
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
SUKCESIVNA DOBAVA KONVENCIONALNIH IN EKOLOŠKIH ŽIVIL
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-22478
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
mlečni izdelki
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
mlečni izdelki - EKO
Los-Nr.: 2
zamznjeni polpripravljeni izdelki
Los-Nr.: 3
sladoledi in zmrznine
Los-Nr.: 4
kruh in pekovsko pecivo
Los-Nr.: 5
kruh in pekovski izdelki - EKO
Los-Nr.: 6
sladice in ostalo
Los-Nr.: 7
junčje meso in izdelki
Los-Nr.: 8
telečje meso in izdelki
Los-Nr.: 9
perutnina in izdelki
Los-Nr.: 10
prašičje meso in izdelki
Los-Nr.: 11
ribe in ribji izdelki
Los-Nr.: 12
mesni izdelki
Los-Nr.: 13
mesni izdelki - EKO
Los-Nr.: 14
jajca
Los-Nr.: 15
jajca ekološko pridelana
Los-Nr.: 16
splošno prehrambeno blago
Los-Nr.: 17
dietni izdelki
Los-Nr.: 18
kava in čaj
Los-Nr.: 19
začimbe in izdelki za hitro prip.
Los-Nr.: 20
olja in margarine
Los-Nr.: 21
sveže in suho sadje oreščki
Los-Nr.: 22
sveža in ferment. Zelenjava
Los-Nr.: 23
zmrznjena zelenjava in sadje
Los-Nr.: 24
krompir ekološko pridelan
Los-Nr.: 25
alkoholne pijače
Los-Nr.: 26
brezalkoholne pijače
Los-Nr.: 27