Social and other specific services – public contracts
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Vadovavimo ir bendrųjų kompetencijų ugdymo paslaugos
II.1.2)Main CPV code80590000 Tutorial services
II.1.4)Short description:
Skelbimas skelbiamas dėl dinaminės pirkimo sistemos (toliau – DPS) sukūrimo.
DPS galiojimo laikotarpiu numatoma įgyti Lietuvos geležinkelių įmonių grupės vadovų ir darbuotojų mokymų paslaugas.
DPS skaidomas į kategorijas:
— 1 kategorija – vadovų mokymai,
— 2 kategorija – bendrųjų gebėjimų mokymai,
— 3 kategorija – vidinių lektorių ruošimo mokymai.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
1 kategorija – vadovų mokymai
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)80590000 Tutorial services
II.2.4)Description of the procurement:
1 kategorija – vadovų mokymai: veiklos efektyvumo temomis, tokiomis kaip veiklos valdymas, finansiniai rodikliai, planavimas ir biudžeto valdymas ir panašiomis; veiklos vystymo temomis, tokiomis kaip paslaugos procesų valdymas, procesų automatizavimas ir skaitmenizavimas, saugos ir rizikų valdymas, pokyčių valdymas, efektyvus komunikavimas ir panašiomis; darbo su klientais temomis, tokiomis kaip derybų įgūdžių tobulinimas, klientų pasitenkinimo (NPS) didinimas, klientų pritraukimas ir išlaikymas ir panašiomis; darbo su komanda temomis, tokiomis kaip grįžtamasis ryšys, darbuotojų motyvacija, sudėtingų pokalbių valdymas, komandos formavimas ir panašiomis.
Konkretūs reikalavimai įsigyjamam pirkimo objektui bus pateikiami konkretaus pirkimo, vykdomo DPS pagrindu, dokumentuose.
2 kategorija – bendrųjų gebėjimų mokymai
Lot No: 2
2 kategorija – bendrųjų gebėjimų mokymai, tokiomis temomis kaip laiko valdymas, emocinis intelektas, streso valdymas, kūrybiškas mąstymas, prezentavimo įgūdžių lavinimas, efektyvi komunikacija, įtakos darymas ir panašiomis.
3 kategorija – vidinių lektorių ruošimo mokymai
Lot No: 3
3 kategorija – vidinių lektorių ruošimo mokymai.