Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор за предоставяне на услуги по устен превод и експертни услуги в областта на културата
Референтен номер: Frontex/OP/1417/2018/DT
II.1.2)Основен CPV код79540000 Услуги по устни преводи
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е сключване на многостранен рамков договор за предоставяне на надеждни, гъвкави и висококачествени езикови услуги и експертни услуги в областта на културата в подкрепа на оперативните дейности на Frontex, както е описано в референтните условия.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 25 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката е сключване на многостранен рамков договор за предоставяне на надеждни, гъвкави и висококачествени езикови услуги и експертни услуги в областта на културата в подкрепа на оперативните дейности на Frontex, както е описано в приложение II към референтните условия.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Framework Contract for Provision of Interpretation and Cultural Expertise Services
II.1.2)Main CPV code79540000 Interpretation services
II.1.4)Short description:
The subject of the contract is to establish multiple Framework Contract for the provision of reliable, flexible and high quality language and cultural expertise services supporting Frontex operational activities, as described in Terms of Reference.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 25 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The subject of the contract is to establish multiple Framework Contract for the provision of reliable, flexible and high quality language and cultural expertise services supporting Frontex operational activities, as described in Annex II Terms of Reference.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Contrato marco para la prestación de servicios de interpretación y conocimientos culturales
Número de referencia: Frontex/OP/1417/2018/DT
II.1.2)Código CPV principal79540000 Servicios de interpretación
II.1.4)Breve descripción:
El objeto del contrato es establecer un contrato marco múltiple para la prestación de servicios lingüísticos y conocimientos culturales fiables, flexibles y de alta calidad de apoyo a las actividades operativas de Frontex, tal como se describe en los términos de referencia.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 25 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
El objeto del contrato es establecer un contrato marco múltiple para la prestación de servicios lingüísticos y conocimientos culturales fiables, flexibles y de alta calidad de apoyo a las actividades operativas de Frontex, tal como se describe en el Anexo II de los términos de referencia.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par mutiskās tulkošanas un kultūras jomas ekspertīzes nodrošināšanu
II.1.2)Galvenās CPV kods79540000 Mutiskās tulkošanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līguma priekšmets ir izveidot vairākkārtēju pamatnolīgumu par uzticamu, pielāgojamu un augstas kvalitātes valodas un kultūras jomas ekspertīzes pakalpojumu nodrošināšanu, lai atbalstītu Frontex operatīvās darbības, kā norādīts darba uzdevumā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 25 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Līguma priekšmets ir izveidot vairākkārtēju pamatnolīgumu par uzticamu, pielāgojamu un augstas kvalitātes valodas un kultūras jomas ekspertīzes pakalpojumu nodrošināšanu, lai atbalstītu Frontex operatīvās darbības, kā norādīts darba uzdevuma II pielikumā.