Строителство - 94392-2019
България-Ружинци: Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища
2019/S 042-094392
Обявление за поръчка
Строителство
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Основен ремонт на част от път VID 2161 (I-1, Ружинци – Белотинци) — Черно поле – Буковец от км. 0+010 до км. 9+000
II.1.2)Основен CPV код
45233000 Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища
II.1.4)Кратко описание:
Изпълнението на СМР на общински път VID 2161, както следва: разкъртване на асфалтобетонова настилка, включително натоварване, транспортиране на определено разстояние, разтоварване на депо; изкоп земни почви, включително натоварване, транспортиране на определено разстояние, разтоварване на депо; фрезоване на асфалтова настилка; изкърпване на асфалтова настилка с деб. 6—8 см; доставка и полагане на асфалтова смес за долен пласт (биндер), с дебелина 4 см; доставка и полагане на плътен асфалтобетон, тип А, за износващ пласт с дебелина след уплътняването 4 см; направа на първи (свързващ) битумен разлив за връзка с различна ширина; направа на втори (свързващ) битумен разлив за връзка с различна ширина; доставка и полагане на основни пластове от зърнести материали, необработени със свързващо вещество.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 456 666.67 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнението на обществената поръчка се състои в ремонт на част от общински път VID 2161 (I-1, Ружинци – Белотинци) — Черно поле – Буковец при изпълнение на следните видове СМР: разкъртване на асфалтобетонова настилка, включително натоварване, транспортиране на определено разстояние, разтоварване на депо и оформянето му съгласно изискванията на ТС; изкоп земни почви, включително натоварване, транспортиране на определено разстояние, разтоварване на депо и оформянето му, съгласно изискванията на ТС; фрезоване на асфалтова настилка; изкърпване на асфалтова настилка с деб. 6—8 см; доставка и полагане на асфалтова смес за долен пласт (биндер), с дебелина 4 см, съгласно Раздел 5500 от ТС; доставка и полагане на плътен асфалтобетон, тип А, за износващ пласт с дебелина след уплътняването 4 см, съгласно Раздел 5600 от ТС; направа на първи (свързващ) битумен разлив за връзка с различна ширина съгласно Раздел 5700 от ТС; направа на втори (свързващ) битумен разлив за връзка с различна ширина съгласно Раздел 5800 от ТС; доставка и полагане на основни пластове от зърнести материали, необработени със свързващо вещество, съгласно Раздел 4200 от ТС.