Lieferungen - 94693-2019
die Tschechische Republik-Brno: Antithrombotische Mittel
2019/S 042-094693
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nízkomolekulární hepariny
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33621100 Antithrombotische Mittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení je v každé části uzavření rámcové dohody týkající se jednotlivých veřejných zakázek na opakující se plnění - dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele.
Léčivé přípravky s účinnými látkami: Enoxaparin (ATC skupina: B01AB05), Nadroparin (ATC skupina: B01AB06), Bemiparin (ATC skupina: B01AB12).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část č. 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předpokládané množství odebíraného zboží za rok:
Pro lůžkové části nemocnice:
Enoxaparin INJ SOL 50 x 0,2 ml/2KU – 23 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 50 x 0,4 ml/4KU – 33 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 50 x 0,6 ml/6KU – 26 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 50 x 0,8 ml/8KU – 5 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 50 x 1,0 ml/10KU – 5 originálních balení
Pro ambulantní použití:
Enoxaparin forte INJ SOL 10 X 0,8ml/12KU – 97 originálních balení
Enoxaparin forte INJ SOL 10 x 1,0ml/15KU – 41 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 10 x 0,2ml/2KU – 442 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 10 x 0,4ml/4KU – 1969 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 10 x 0,6ml/6KU – 1204 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 10 x 0,8 ml/8KU – 593 originálních balení
Enoxaparin INJ SOL 10 x 1,0ml/10KU – 61 originálních balení
Část č. 2
Los-Nr.: 2
Nadroparin MULTI INJ SOL 10 x 5ml – 101 originálních balení
Nadroparin forte INJ 10 x 0,6 ml/11,4KU – 17 originálních balení
Nadroparin forte INJ 10 x 0,8 ml/15,2KU – 8 originálních balení
Nadroparin forte INJ 2 x 0,6 ml/11,4KU – 8 originálních balení
Nadroparin forte INJ 2 x 0,8 ml/15,2KU – 5 originálních balení
Nadroparin forte INJ SOL 10 x 1 ml – 11 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,3 ml – 4 904 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,4 ml – 8 470 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,6 ml – 5 160 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,8 ml – 1 890 originálních balení
Nadroparin INJ SOL ISP 10 x 1,0 ml – 630 originálních balení
Nadroparin forte INJ SOL 10 x 0,6 ml – 1155 originálních balení
Nadroparin forte INJ SOL 10 x 0,8 ml – 705 originálních balení
Nadroparin forte INJ SOL 2 x 0,6 ml – 8 originálních balení
Nadroparin forte INJ SOL 2 x 0,8 ml – 11 originálních balení
Nadroparin forte SDR INJ SOL ISP 10 x 1,0 ml – 363 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,3 ml – 1 552 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,4 ml – 4 338 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,6 ml – 5 790 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 0,8 ml - 3 225 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 10 x 1,0 ml – 1 214 originálních balení
Nadroparin INJ SOL 2 x 0,6 ml – 131 originálních balení
Část č. 3
Los-Nr.: 3
Bemiparin 25 000 IU INJ SOL 2 x 0,2ml/5000IU – 15 originálních balení
Bemiparin 25 000 IU INJ SOL 2 x 0,3ml/7500IU – 27 originálních balení
Bemiparin 25 000 IU INJ SOL 2 x 0,4ml/10000IU – 4 originální balení
Bemiparin 2500 IU INJ SOL ISP 10 x 0,2ml - 14 originálních balení
Bemiparin 3500 IU INJ SOL ISP 10 x 0,2ml - 10 originálních balení
Bemiparin 25 000 IU INJ SOL 2 x 0,2ml/5000IU – 450 originálních balení
Bemiparin 25 000 IU INJ SOL 2 x 0,3ml/7500IU – 149 originálních balení
Bemiparin 25 000 IU INJ SOL 2 x 0,4ml/10000IU – 90 originální balení
Bemiparin 2500 IU INJ SOL ISP 10 x 0,2ml - 267 originálních balení
Bemiparin 3500 IU INJ SOL ISP 10 x 0,2ml – 352 originálních balení