Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Актуализиране на съдържанието относно потребителското и търговското право за раздела „Потребителско право“ на портала „e-Justice“
Референтен номер: JUST/2017/CONS/PR/CO02/0059
II.1.2)Основен CPV код72300000 Услуги по предаване и обработка на данни - QB07 - QB05
II.1.4)Кратко описание:
Целта на тази поръчка е да се предоставят услуги на Комисията чрез постоянна актуализация на информацията, съдържаща се в раздела „Потребителско право“ на портала „e-Justice“.
Географският обхват на работата следва да покрие всички държави — членки на Европейския съюз.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Ažuriranje sadržaja prava potrošača i marketinga za područje prava potrošača portala e-pravosuđa
II.1.2)Glavna CPV oznaka72300000 Podatkovne usluge - QB07 - QB05
II.1.4)Kratak opis:
Svrha je ovog ugovora pružiti usluge Komisiji stalnim ažuriranjem informacija koje se nalaze u području prava potrošača portala e-pravosuđa.
Zemljopisni opseg rada obuhvaćat će sve države članice Europske unije.
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
E-tiesiskuma portāla patērētāju tiesību aizsardzības tiesību aktu sadaļas patērētāju un tirgdarbības tiesību aktu satura atjaunināšana
II.1.2)Galvenās CPV kods72300000 Datu pakalpojumi - QB07 - QB05
II.1.4)Īss apraksts:
Šā līguma mērķis ir sniegt Komisijai pakalpojumus, nepārtraukti atjauninot informāciju, kas iekļauta e-tiesiskuma portāla patērētāju tiesību aizsardzības tiesību aktu sadaļā.
Darba ģeogrāfiskais tvērums ir visas Eiropas Savienības dalībvalstis.
VI iedaļa: Papildinformācija