Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Europese aanbesteding voor het huren en onderhouden van MFP’s en repromachines en het leveren van (printmanagement) software en supplies
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30121300 Reproduktionsgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via de MFP’s en de repromachines van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de aanbestedende dienst.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232110 Laserdrucker
30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
In het prijzenblad formulier C treft u de geraamde omvang aan.