Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Bezpečnostní služby pro Delegaci Evropské unie v Tichomoří
Spisové číslo: EEAS/DELFJIS/2020/CPN/0004
II.1.2)Hlavní kód CPV79713000 Strážní služby
II.1.4)Stručný popis:
Zhotovitel musí zajistit lidské a materiální zdroje nutné k zajištění bezpečnosti osob a majetku, za něž odpovídá veřejný zadavatel. Hlavní služby, které mají být poskytnuty, mohou zahrnovat mimo jiné poskytnutí služeb bezpečnostní ochranky, „aktivní“ GPS/GPRS monitorovací systémy, poplašné systémy a bezpečnostní kamerové systémy.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 7 875 485.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79713000 Strážní služby
79710000 Bezpečnostní služby
II.2.4)Popis zakázky:
Viz zadávací dokumentace, která je k dispozici na adrese uvedené v oddílu I.3).
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Security Services for the Delegation of the European Union for the Pacific
II.1.2)Main CPV code79713000 Guard services
II.1.4)Short description:
The contractor shall provide the human and material resources necessary to ensure the security of persons and assets under the contracting authority's responsibility. The main services to be provided may include, among others, the provision of security guards, 'active' GPS/GPRS tracking systems, alarm systems and CCTV systems.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 7 875 485.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79713000 Guard services
79710000 Security services
II.2.4)Description of the procurement:
Refer to the procurement documents available at the address indicated in Section I.3).
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi tas-Sigurtà għad-Delegazzjoni tal-Unjoni Ewropea għall-Paċifiku
Numru ta' referenza: EEAS/DELFJIS/2020/CPN/0004
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79713000 Servizzi ta' gwardji
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-kuntrattur għandu jipprovdi r-riżorsi umani u materjali neċessarji biex jiżgura s-sigurtà ta' persuni u assi taħt ir-responsabbiltà tal-awtorità li qiegħda toħroġ il-kuntratt. Is-servizzi prinċipali li se jiġu pprovduti jistgħu jinkludu, fost oħrajn, il-provvista ta' gwardji tas-sigurtà, sistemi ta' traċċar GPS/GPRS "attivi", sistemi ta' allarmi u sistemi ta' CCTV.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 7 875 485.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK79713000 Servizzi ta' gwardji
79710000 Servizzi tas-sigurtà
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Irreferi għad-dokumenti tal-ksib disponibbli fl-indirizz indikat fit-Taqsima I.3).
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi ochrony na rzecz Delegatury Unii Europejskiej dla krajów Pacyfiku
II.1.2)Główny kod CPV79713000 Usługi strażnicze
II.1.4)Krótki opis:
Wykonawca zapewni zasoby ludzkie i materialne niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa osób i mienia, za które odpowiada instytucja zamawiająca. W zakres podstawowych usług może wchodzić m.in. świadczenie usług dozoru, aktywnego monitorowania za pomocą systemów GPS/GPRS, systemów alarmowych i systemów telewizji przemysłowej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 7 875 485.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79713000 Usługi strażnicze
79710000 Usługi ochroniarskie
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. dokumenty zamówienia dostępne pod adresem podanym w sekcji I.3).
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
Servicii de securitate pentru Delegația Uniunii Europene pentru Pacific
II.1.2)Cod CPV principal79713000 Servicii de pază
II.1.4)Descriere succintă:
Contractantul trebuie să pună la dispoziție resursele umane și materiale necesare pentru a asigura securitatea persoanelor și a bunurilor aflate sub responsabilitatea autorității contractante. Principalele servicii care vor fi furnizate pot include, printre altele, furnizarea de agenți de pază, sisteme de monitorizare „active” GPS/GPRS, sisteme de alarmă și sisteme de supraveghere video (CCTV).
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 7 875 485.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79713000 Servicii de pază
79710000 Servicii de siguranţă
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
A se consulta dosarul achiziției, disponibil la adresa indicată în secțiunea I.3).
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bezpečnostné služby pre delegáciu Európskej únie pre Tichomorie
II.1.2)Hlavný kód CPV79713000 Strážne služby
II.1.4)Stručný opis:
Dodávateľ poskytne potrebné ľudské a materiálne zdroje na zaistenie bezpečnosti osôb a majetku, za ktoré zodpovedá verejný obstarávateľ. Medzi hlavné služby, ktoré sa majú poskytnúť, môže patriť, okrem iného, poskytovanie bezpečnostných strážcov, „aktívnych“ sledovacích systémov GPS/GPRS, poplašných systémov a kamerových systémov s uzavretým televíznym okruhom (CCTV).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 7 875 485.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79713000 Strážne služby
79710000 Bezpečnostné služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri v súťažných podkladoch dostupných na adrese uvedenej v oddiele I.3).