Usługi - 98537-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2016/S 058-098537
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas podczas imprezy „XIX Mistrzostw Polski Cheerleaders – Gdynia Cheerleaders Cup 2016” w terminie 8 – 10 kwietnia 2016 roku w Gdyni.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas podczas imprezy „XIX Mistrzostw Polski Cheerleaders – Gdynia Cheerleaders Cup 2016” w terminie 8 – 10 kwietnia 2016 roku w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Imprezy i umieszczeniu nazwy Gdynia w oficjalnej nazwie Imprezy „XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders – Gdynia Cheerleaders Cup 2016”, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę dla potrzeb Imprezy (np.: plakaty, identyfikatory, ulotki, zaproszenia) oraz we wszystkich wydawanych materiałach reklamowych związanych z Imprezą, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na pucharach oraz dyplomach wręczanych najlepszym zawodnikom Imprezy itd Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy itd.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)