Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
31157396: Vervanging en Renovatie incl. Meerjarig Onderhoud Roertunnel en tunnel Swalmen (A73)
Referenznummer der Bekanntmachung: 31157396
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Rijkswaterstaat is als beheerder verantwoordelijk voor het dagelijks functioneren en presteren van de Roertunnel en de tunnel Swalmen in de A73. Vanaf 2021 zijn een aantal installaties in de Roertunnel en tunnel Swalmen einde levensduur.
De Roertunnel en tunnel Swalmen maken onderdeel uit van het programma Vervanging en Renovatie (VenR). De VenR opgave is gepland in 2023.
Op hoofdlijnen omvat de opdracht het ontwerpen en vervolgens vervangen en/of renoveren van een aantal tunneltechnische installaties en het realiseren van meerjarig onderhoud voor, gedurende en na de vervanging en renovatie.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.