Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro del medicamento Xtandi 40 mg del laboratorio farmacéutico Astellas Pharma S. A., con destino a servicios de farmacia de los hospitales del Servicio Murciano de Salud; licitación electrónica
Referentienummer: CS/9999/1100809598/17/PNSP
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33690000 Diverse geneesmiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Medicamento Xtandi 40 mg.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Suministro del medicamento Xtandi 40 mg.