Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kity, růstové faktory a hydrolyzační próby
Referenznummer der Bekanntmachung: 5611
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky kitů, růst. faktorů a hydr.prób dle konkrétních požadavků Zadavatele, jejichž bližší specifikace je uvedena níže v této zadávací dokumentaci a její Př. č 8 a v Př.č.1 vzorového textu Rámcové dohody vztahující se ke každé jednotlivé části veřejné zakázky.
Předmět plnění veřejné zakázky pro každou část veřejné zakázky bude realizován na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 2 let trvání Rámcové dohody.
V souladu s ustanovením § 35 ZZVZ je veřejná zakázka rozdělena na tři části. Účastník může podat nabídku na všechny tři (3) části veřejné zakázky nebo jen na některé části nebo pouze na jednu (1) část veřejné zakázky (dle své volby). Pro každou část této veřejné zakázky bude s vítězným účastníkem, tj. vybraným dodavatelem é zakázky zadavatel hodlá uzavřít samostatnou Rámcovou dohodu s jedním účastníkem ZŘ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 8 300 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kity pro izolaci buněk
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33696300 Chemische Reagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka kitů pro izolaci buněk, tj. kitů pro separaci myších CD4+T lymfocytů, kitů pro izolaci myeloidních buněk z kostní dřeně myší, kitů pro izolaci myeloidních supresorových buněk z homogenátu tkáně. Tyto kity musí být technicky kompatibilní s přístroji typu EasySep Magnet nebo EasyEight EasySep Magnet, které jsou umístěny ve stávajících laboratořích zadavatele.
Bližší specifikace těchto kitů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 1 této veřejné zakázky.
Růstové faktory
Los-Nr.: 2
Předmětem části 2 veřejné zakázky jsou dodávky rekombinantních růstových faktorů pro kultivace myších buněk in vitro.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 2 této veřejné zakázky.
Hydrolyzační próby
Los-Nr.: 3
Předmětem části 3 veřejné zakázky jsou dodávky hydrolyzačních prób včetně primerů.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 3 této veřejné zakázky.