Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawa testów antygenowych (Ag) SARS-CoV-2 i wirusów grypy A/B.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZPU/12/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33694000 Diagnostika
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sukcesywne testów antygenowych (Ag) SARS-CoV-2 i wirusów grypy A/B do Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o. w Warszawie.
2. Szczegółowy zakres asortymentowy (formularz asortymentowo-cenowy) i ilościowy znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Dostawy realizowane będą sukcesywnie zgodnie z potrzebami Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2a do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia.