Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Mobilās telefonijas sakaru pakalpojumi (MTS III) – 2. daļa.
Atsauces numurs: DIGIT/R3/PO/2016/022.
II.1.2)Galvenās CPV kods64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Mobilo sakaru pakalpojumu nodrošināšana.
Mobilie sakari un pakalpojumi (tostarp palīdzības dienests).
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas norādīta paziņojuma par līgumu I.3. iedaļā.