Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Коригиране на документи на български, естонски, малтийски и португалски език
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 15: Издателски услуги и услуги по печат срещу възнаграждение или по договор
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Помещения на изпълнителя.
код NUTS LU000 Luxembourg (Grand-Duché)
II.1.4)Информация относно рамковото споразумениеРамково споразумение с няколко оператора
максимален брой на участниците в предвиденото рамково споразумение: 5
Срок на действие на рамковото споразумение
Продължителност в месеци: 42
Обща прогнозна стойност на покупките за целия срок на действие на рамковото споразумение
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС : 624 000 EUR
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
Услуги по коригиране и контрол на качеството на български, естонски, малтийски и португалски език.
Тези услуги ще включват:
— коригиране на ръкописи,
— коригиране на доказателства,
— контрол на качеството на електронни книги,
— контрол на качеството на интернет страници, мобилни приложения и др.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)79821100 Коректорски услуги
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :Прогнозна стойност, без да се включва ДДС : 624 000 EUR
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не
Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
Correction of documents in Bulgarian, Estonian, Maltese and Portuguese
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 15: Publishing and printing services on a fee or contract basis
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Contractor's premises.
NUTS code LU000 Luxembourg (Grand-Duché)
II.1.4)Information on framework agreementFramework agreement with several operators
maximum number of participants to the framework agreement envisaged: 5
Duration of the framework agreement
Duration in months: 42
Estimated total value of purchases for the entire duration of the framework agreement
Estimated value excluding VAT: 624 000 EUR
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
Correction and quality control services in Bulgarian, Estonian, Maltese and Portuguese.
These will include:
— correction of manuscripts,
— correction of proofs,
— quality control of e-books,
— quality control of websites, mobile applications, etc.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)79821100 Proofreading services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:Estimated value excluding VAT: 624 000 EUR
II.2.2)Information about optionsOptions: no