II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΓΝΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ, ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΑ, ΠΟΛΥΧ/ΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ e-ΕΦΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2022(Φ 5/2022, ΑΡ. ΣΥΣΤ. ΕΣΗΔΗΣ 156099)
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV30125110 Τόνερ για εκτυπωτές λέιζερ/συσκευές τηλεομοιοτυπίας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων, για την προμήθεια γνησίων και συμβατών αναλωσίμων (μελανοταινιών, μελανιών, γραφιτών και τυμπάνων) για εκτυπωτές, φωτοτυπικά, πολυμηχανήματα, μηχανές γραφείου, ρολόγια παρουσίας, για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών του e-ΕΦΚΑ, αρμοδιότητας της ΠΥΣΥ Αττικής, για το έτος 2022, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής (για το κάθε είδος-τμήμα)ΦΓ 5/2022, με αρ. συστ. ΕΣΗΔΗΣ 156099.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 363 075.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για μέγιστο αριθμό τμημάτων: 139
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Τόνερ για εκτυπωτές HP DESK JET iNK ADVANTAGE 2515, μαύρο, σελ. 360
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30125110 Τόνερ για εκτυπωτές λέιζερ/συσκευές τηλεομοιοτυπίας
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές HP DESK JET iNK ADVANTAGE 2515, μαύρο σελ. 360, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές HP desk jet lnk advantage 4515, μαύρο, σελ.360
Αριθμός τμήματος: 2
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές HP desk jet lnk advantage 4515, μαύρο, σελ. 360, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές HP LASERJET P 102, μαύρο, σελ. 1.600
Αριθμός τμήματος: 3
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές HP LASERJET P 102, μαύρο, σελ. 1.600, ποσότητα 30 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές CANON LASERLBL 1120, μαύρο, σελ. 2.500
Αριθμός τμήματος: 4
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ANON LASERLBL 1120, μαύρο, σελ. 2.500, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG XPRES M 2825dn/Μ2675F/M2625D μαύρo, σελ. 3.000
Αριθμός τμήματος: 5
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG XPRES M 2825dn/Μ2675F/M2625D μαύρo, σελ. 3.000, ποσότητα 150 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG XPRES M 2026 μαύρο, σελ. 1.800,
Αριθμός τμήματος: 6
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG XPRES M 2026 μαύρο, σελ. 1.800, ποσότητα 30 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές HP LASER JET P 2015, μαύρο , σελ. 7.000
Αριθμός τμήματος: 7
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές HP LASER JET P 2015, μαύρο, σελ. 7.000 ποσότητα 50 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG SF-760 P, μαύρο σελ. 1.500
Αριθμός τμήματος: 8
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG SF-760 P, μαύρο σελ. 1.500, ποσότητα 50 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG M 2022, μαύρο σελ. 1.800
Αριθμός τμήματος: 9
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG M 2022, μαύρο σελ. 1.800, ποσότητα 30 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 2160, μαύρο, σελ. 1.500
Αριθμός τμήματος: 10
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 2160, μαύρο, σελ. 1.500, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 2165, μαύρο, σελ. 1.500
Αριθμός τμήματος: 11
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 2165, μαύρο, σελ. 1.500, ποσότητα 20 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 2955 DN, μαύρο, σελ. 2.500
Αριθμός τμήματος: 12
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 2955 DN, μαύρο, σελ. 2.500, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 3310 D, μαύρο, σελ. 5.000
Αριθμός τμήματος: 13
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 3310 D, μαύρο, σελ. 5.000 ποσότητα 40 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 3710D, μαύρο, σελ. 5.000
Αριθμός τμήματος: 14
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 3710D, μαύρο, σελ. 5.000, ποσότητα 100 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 1640, μαύρο, σελ. 1.500
Αριθμός τμήματος: 15
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές SAMSUNG ML 1640, μαύρο, σελ. 1.500, ποσότητα 20 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές TOSHIBA E-STUDIO 182, μαύρο, σελ. 24.000
Αριθμός τμήματος: 16
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές TOSHIBA E-STUDIO 182, μαύρο, σελ. 24.000, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 431 dn, μαύρο, σελ. 12.000
Αριθμός τμήματος: 17
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 431 dn, μαύρο, σελ. 12.000, ποσότητα 160 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 432 dn, μαύρο, σελ. 12.000
Αριθμός τμήματος: 18
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 432 dn, μαύρο, σελ. 12.000, ποσότητα 600 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ B 430 μαύρο, σελ. 7.000
Αριθμός τμήματος: 19
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ B 430 μαύρο, σελ. 7.000, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 401 dn, μαύρο, σελ. 2.500
Αριθμός τμήματος: 20
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές ΟΚΙ Β 401 dn, μαύρο, σελ. 2.500, ποσότητα 70 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές OKI B 411 dn, μαύρο, σελ. 3.000
Αριθμός τμήματος: 21
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές OKI B 411 dn, μαύρο, σελ. 3.000, ποσότητα 50 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές OKI ES 4132 DN μαύρο, σελ. 12.000
Αριθμός τμήματος: 22
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές OKI ES 4132 DN, μαύρο, σελ. 12.000, ποσότητα 450 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές OKI B 4400 μαύρο, σελ. 3.000
Αριθμός τμήματος: 23
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές OKI B 4400 μαύρο, σελ. 3.000, ποσότητα 16 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές EPSON EPL 6200 μαύρο σελ. 6.000
Αριθμός τμήματος: 24
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτές EPSON EPL 6200 μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 20 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτές KYOCERA ECOSUS P 2040 DN μαύρο σελ. 7.200
Αριθμός τμήματος: 25
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτέςKYOCERA ECOSUS P 2040 DN μαύρο σελ. 7.200, ποσότητα 16 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E 360dh μαύρο σελ. 9.000
Αριθμός τμήματος: 26
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E 360dh μαύρο σελ. 9.000, ποσότητα 16 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E460 dn μαύρο σελ. 15.000
Αριθμός τμήματος: 27
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E460 dn μαύρο σελ. 15.000, ποσότητα 80 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή EPSON Aculaser M 1200 μαύρο σελ. 1.800
Αριθμός τμήματος: 28
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή EPSON Aculaser M 1200 μαύρο σελ. 1.800, ποσότητα 5 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP Deskjet 2130 μαύρο σελ. 480
Αριθμός τμήματος: 29
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP Deskjet 2130 μαύρο σελ. 480, ποσότητα 20 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP Deskjet 2130 έγχρωμο σελ. 330
Αριθμός τμήματος: 30
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP Deskjet 2130 έγχρωμο σελ. 330, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP LASERJET P 2055 DN μαύρο σελ. 6.500
Αριθμός τμήματος: 31
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP LASERJET P 2055 DN μαύρο σελ. 6.500, ποσότητα 40 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP LASERJET P 1102 μαύρο σελ. 1.600
Αριθμός τμήματος: 32
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP LASERJET P 1102 μαύρο σελ. 1.600, ποσότητα 60 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET PRO 400 M 401a μαύρο σελ. 6.900
Αριθμός τμήματος: 33
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET PRO 400 M 401a μαύρο σελ. 6.900, ποσότητα 20 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP JET P 1005 μαύρο, σελ. 1.500
Αριθμός τμήματος: 34
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP JET P 1005 μαύρο, σελ. 1.500, ποσότητα 20 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET 1015 μαύρο σελ. 2.000
Αριθμός τμήματος: 35
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET 1015 μαύρο σελ. 2.000, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET P 1606 μαύρο σελ. 2.100
Αριθμός τμήματος: 36
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET P 1606 μαύρο σελ. 2.100, ποσότητα 30 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP MFP M 130 μαύρο σελ. 1.600
Αριθμός τμήματος: 37
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP MFP M 130 μαύρο σελ. 1.600, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή EPSON Aculaser M 2000 series μαύρο σελ. 8.000
Αριθμός τμήματος: 38
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή EPSON Aculaser M 2000 series μαύρο σελ. 8.000, ποσότητα 4 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK B222000 μαύρο σελ. 1.200
Αριθμός τμήματος: 39
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK B222000 μαύρο σελ. 1.200, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK B 2236 dw μαύρο σελ. 6.000
Αριθμός τμήματος: 40
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK B 2236 dw μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή XEROX PHASER 3250 μαύρο σελ. 3.500
Αριθμός τμήματος: 41
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή XEROX PHASER 3250 μαύρο σελ. 3.500, ποσότητα 30 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή XEROX PHASER 3260 μαύρο σελ. 3.000
Αριθμός τμήματος: 42
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή XEROX PHASER 3260 μαύρο σελ. 3.000, ποσότητα 50 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή XEROX WORK CENTRE 5665 μαύρο σελ. 9.000
Αριθμός τμήματος: 43
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή XEROX WORK CENTRE 5665 μαύρο σελ. 9.000, ποσότητα 4 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET 1320 n μαύρο σελ. 6.000
Αριθμός τμήματος: 44
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή HP LASER JET 1320 n μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 20 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή KYOSERA FS 1020 D μαύρο σελ. 7.200
Αριθμός τμήματος: 45
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή KYOSERA FS 1020 D μαύρο σελ. 7.200, ποσότητα 2 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E 330 μαύρο σελ. 6.000
Αριθμός τμήματος: 46
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E 330 μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 25 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E 332 μαύρο σελ. 6.000
Αριθμός τμήματος: 47
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK E 332 μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 10 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK 350D μαύρο σελ. 6.000
Αριθμός τμήματος: 48
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK 350D μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 5 τμχ.
Τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK x464 μαύρο σελ. 6.000
Αριθμός τμήματος: 49
Προμήθεια γνησίου τόνερ για εκτυπωτή LEXMARK x464 μαύρο σελ. 6.000, ποσότητα 4 τμχ.
DRUM για εκτυπωτή SAMSUNG XPRES M2825 dn/ M2675F/M2625D μαύρο σελ. 9.000
Αριθμός τμήματος: 50
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή SAMSUNG XPRES M2825 dn/ M2675F/M2625D μαύρο σελ. 9.000, ποσότητα 60 τμχ
DRUM για εκτυπωτή XEROX PHASER 3260 μαύρο σελ. 10.000
Αριθμός τμήματος: 51
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή XEROX PHASER 3260 μαύρο σελ. 10.000, ποσότητα 25 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 431 dn μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 52
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 431 dn μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 70 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 430 μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 53
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 430 μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 10 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 432 μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 54
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 432 μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 300 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 401 dn μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 55
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 401dn μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 20 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 411 dn μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 56
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 411dn μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 40 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI ES 4100 μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 57
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI ES 4100 μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 10 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI ES 4132 DN μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 58
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI ES 4132DN μαύρο σελ. 25.000, ποσότητα 200 τμχ
DRUM για εκτυπωτή OKI B 4400 μαύρο σελ. 20.000
Αριθμός τμήματος: 59
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή OKI B 4400 μαύρο σελ. 20.000, ποσότητα 8 τμχ
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK MX 317 DN μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 60
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK MX 317 DN μαύρο σελ. 30.000, ποσότητα 5 τμχ
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 360 dn μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 61
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 360 dn μαύρο σελ. 30.000, ποσότητα 8 τμχ
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 460 dn μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 62
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 460 dn μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 30 τμχ
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 350 dn μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 63
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 350 dn μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 5 τμχ
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 332 μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 64
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK E 332 μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 5 τμχ
DRUM για εκτυπωτή LEXMARK x 464 μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 65
Προμήθεια γνησίου DRUM για εκτυπωτή LEXMARK x 464 μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 10 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα CANON PC D 340 Μαύρο σελ. 3.500
Αριθμός τμήματος: 66
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30125120 Τόνερ για φωτοαντιγραφικές μηχανές
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματαCANON PC D 340 Μαύρο σελ. 3.500, ποσότητα 2 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματαCANON 2520/2525 IR Μαύρο σελ. 14.500
Αριθμός τμήματος: 67
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματαCANON 2520/2525 IR, Μαύρο σελ. 14.500, ποσότητα 30 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα CANNON 6055 μαύρο, σελ. 50.000
Αριθμός τμήματος: 68
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα CANNON 6055 μαύρο, σελ. 50.000, ποσότητα 5 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA 283/223, μαύρο σελ. 17.500
Αριθμός τμήματος: 69
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA 283/223, μαύρο σελ. 17.500, ποσότητα 30 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA bizhub 20 Μαύρο σελ. 8.000
Αριθμός τμήματος: 70
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA bizhub 20 Μαύρο σελ. 8.000 ποσότητα 2 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα ΚΟΝΙΚΑ MINOLTA bizhud 227 Μαύρο σελ. 23.000
Αριθμός τμήματος: 71
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα ΚΟΝΙΚΑ MINOLTA bizhud 227 Μαύρο σελ. 23.000 ποσότητα 4 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA BIZHUB 600 Μαύρο σελ. 50.000
Αριθμός τμήματος: 72
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA BIZHUB 600 Μαύρο σελ. 50.000 ποσότητα 8 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KYOSERA KM 2035 Μαύρο σελ. 15.000
Αριθμός τμήματος: 73
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KYOSERA KM 2035 Μαύρο σελ. 15.000 5 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KYOCERA KM 1635 Μαύρο 15.000
Αριθμός τμήματος: 74
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KYOCERA KM 1635 Μαύρο 15.000 ποσότητα 5 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH MP 2501 SP Μαύρο σελ. 9.000
Αριθμός τμήματος: 75
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH MP 2501 SP Μαύρο σελ. 9.000 ποσότητα 100 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα PRINT CATRIDGE SP 100Ε Μαύρο σελ. 1.200
Αριθμός τμήματος: 76
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30125100 Φυσίγγες σκόνης τόνερ
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα PRINT CATRIDGE SP 100Ε Μαύρο σελ. 1.200 ποσότητα 6 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα TOSHIBA STUDIO 181 Μαύρο σελ. 24.000
Αριθμός τμήματος: 77
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα TOSHIBA STUDIO 181 Μαύρο σελ. 24.000 ποσότητα 5 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα TOSHIBA STUDIO 206 Μαύρο σελ. 24.000
Αριθμός τμήματος: 78
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα TOSHIBA STUDIO 206 Μαύρο σελ. 24.000 ποσότητα 10 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα AFICIO NASHUATEC DS m660 Μαύρο σελ. 40.000
Αριθμός τμήματος: 79
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα AFICIO NASHUATEC DS m660 Μαύρο σελ. 40.000 ποσότητα 5 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα DEVELOP INEO 287 Μαύρο σελ. 23.000
Αριθμός τμήματος: 80
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα DEVELOP INEO 287 Μαύρο σελ. 23.000 ποσότητα 10 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH 1140L (toner και drum μαζί) Μαύρο σελ. 4.000
Αριθμός τμήματος: 81
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH 1140L (toner και drum μαζί) Μαύρο σελ. 4.000 ποσότητα 24 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα INFOTEC MP 8000 Μαύρο σελ. 40.000
Αριθμός τμήματος: 82
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα INFOTEC MP 8000 Μαύρο σελ. 40.000 ποσότητα 2 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα NASHUATEC DSM C75 Μαύρο σελ. 15.000
Αριθμός τμήματος: 83
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα NASHUATEC DSM C75 Μαύρο σελ. 15.000 ποσότητα 10 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα HP DESKJET 2632 Μαύρο σελ. 300
Αριθμός τμήματος: 84
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30192113 Φυσίγγες μελάνης
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα HP DESKJET 2632 Μαύρο σελ. 300 ποσότητα 10 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX 5016/5020 Μαύρο σελ. 12.600
Αριθμός τμήματος: 85
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX 5016/5020 Μαύρο σελ. 12.600 ποσότητα 6 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX WORK CENTER 3225 Μαύρο σελ. 3.000
Αριθμός τμήματος: 86
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX WORK CENTER 3225 Μαύρο σελ. 3.000 ποσότητα 20 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX WORKCENTRE 5225 Μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 87
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX WORKCENTRE 5225 Μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 2 τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KYOCERA MITA KM 3530 Μαύρο σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 88
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KYOCERA MITA KM 3530 Μαύρο σελ. 30.000 ποσότητα 4 τμχ
DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα CANON IMAGE RUNNER 2525 Μαύρο σελ. 140.000
Αριθμός τμήματος: 89
Προμήθεια DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα CANON IMAGE RUNNER 2525 Μαύρο σελ. 140.000 ποσότητα 25 τμχ
DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA Bizhub 20 Μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 90
Προμήθεια DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA Bizhub 20 Μαύρο σελ. 25.000 ποσότητα 2 τμχ
DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA 283 Μαύρο σελ. 80.000
Αριθμός τμήματος: 91
Προμήθεια DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα KONICA MINOLTA 283 Μαύρο σελ. 80.000 ποσότητα 20 τμχ
DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH MP 2501 sp Μαύρο σελ. 60.000
Αριθμός τμήματος: 92
Προμήθεια DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH MP 2501 sp Μαύρο σελ. 60.000 ποσότητα 30 τμχ
DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX 5020/5016 Μαύρο σελ. 22.000
Αριθμός τμήματος: 93
Προμήθεια DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX 5020/5016 Μαύρο σελ. 22.000 ποσότητα 2 τμχ
DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX WORK CENTER 3225 μαύρο σελ. 10.000
Αριθμός τμήματος: 94
Προμήθεια DRUM για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα XEROX WORK CENTER 3225 μαύρο σελ. 10.000 ποσότητα 10 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτές CANON MX 360 PIXMA 511 έγχρωμο σελ. 349
Αριθμός τμήματος: 95
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή CANON MX 360 PIXMA 511 έγχρωμο σελ. 349 ποσότητα 6 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή CANON MX 360 PIXMA 510 μαύρο σελ. 400
Αριθμός τμήματος: 96
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή CANON MX 360 PIXMA 510 μαύρο σελ. 400 ποσότητα 10 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet EPSON STYLUS SX 415 μαύρο σελ. 475
Αριθμός τμήματος: 97
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet EPSON STYLUS SX 415 μαύρο σελ. 475 ποσότητα 24 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet EPSON STYLUS SX 415 (3τμχ) τρίχρωμο σελ. 270
Αριθμός τμήματος: 98
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet EPSON STYLUS SX 415 (3τμχ) τρίχρωμο σελ. 270 ποσότητα 50 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 1515 τρίχρωμο σελ. 200
Αριθμός τμήματος: 99
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 1515 τρίχρωμο σελ. 200 ποσότητα 16 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 1515 μαύρο σελ. 360
Αριθμός τμήματος: 100
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 1515 μαύρο σελ. 360 ποσότητα 54 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 2645 τρίχρωμο σελ. 200
Αριθμός τμήματος: 101
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 2645 τρίχρωμο σελ. 200 ποσότητα 20 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 2645 μαύρο σελ. 360
Αριθμός τμήματος: 102
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Advantage 2645 μαύρο σελ. 360 ποσότητα 20 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Office jet PRO 6830 (3τμχ) τρίχρωμο σελ. 825
Αριθμός τμήματος: 103
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Office jet PRO 6830 (3τμχ) τρίχρωμο σελ. 825, ποσότητα 54 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Office jet PRO 6830 μαύρο σελ. 1000
Αριθμός τμήματος: 104
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα inkjet HP lnk Office jet PRO 6830 μαύρο σελ. 1000, ποσότητα 20 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα HP DESKJET 2515 μαύρο σελ. 360
Αριθμός τμήματος: 105
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα HP DESKJET 2515 μαύρο σελ. 360, ποσότητα 40 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή HP DESKJET 6122 έγχρωμο σελ. 560
Αριθμός τμήματος: 106
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή HP DESKJET 6122 έγχρωμο σελ. 560, ποσότητα 30 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή HP DESKJET 6122 μαύρο σελ. 930
Αριθμός τμήματος: 107
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή HP DESKJET 6122 μαύρο σελ. 930, ποσότητα 36 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή HP DESKJET 3787 μαύρο σελ. 360
Αριθμός τμήματος: 108
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή HP DESKJET 3787 μαύρο σελ. 360, ποσότητα 10 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή CANON PG 40 μαύρο σελ. 500
Αριθμός τμήματος: 109
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή CANON PG 40 μαύρο σελ. 500, ποσότητα 10 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή CANON PG 41 έγχρωμο σελ. 265
Αριθμός τμήματος: 110
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή CANON PG 41 έγχρωμο σελ. 265, ποσότητα 5 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή CANON PIXMA MX 495 μαύρο σελ. 500
Αριθμός τμήματος: 111
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή CANON PIXMA MX 495 μαύρο σελ. 500, ποσότητα 6 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή CANON PIXMA MX 495 έγχρωμο σελ. 300
Αριθμός τμήματος: 112
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή CANON PIXMA MX 495 έγχρωμο σελ. 300, ποσότητα 10 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή EPSON SX 535 WD μαύρο σελ. 1.000
Αριθμός τμήματος: 113
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή EPSON SX 535 WD μαύρο σελ. 1.000, ποσότητα 8 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή EPSON XP 205 μαύρο σελ. 470
Αριθμός τμήματος: 114
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή EPSON XP 205 μαύρο σελ. 470, ποσότητα 8 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα HP OFFICEJET 6700 μαύρο σελ. 1.000
Αριθμός τμήματος: 115
Προμήθεια μελανιών για εκτυπωτή Πολυμηχάνημα HP OFFICEJET 6700 μαύρο σελ. 1.000, ποσότητα 8 τμχ
ΜΕΛΑΝΙΑ για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH AFICIO MP 5500 TYPE 4500 σελ. 30.000
Αριθμός τμήματος: 116
Προμήθεια μελανιών για φωτοτυπικά και πολυμηχανήματα RICOH AFICIO MP 5500 TYPE 4500 σελ. 30.000 ποσότητα 6 τμχ
Μελανοταινίες OKI MICROLINE 393/395 μαύρο χαρακτήρες 5.000.000
Αριθμός τμήματος: 117
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV30192320 Μελανοταινίες εκτυπωτών
Προμήθεια μελανοταινιών OKI MICROLINE 393/395 μαύρο χαρακτήρες 5.000.000, ποσότητα 40 τμχ
Μελανοταινίες OKI MICROLINE 590/591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000
Αριθμός τμήματος: 118
Προμήθεια μελανοταινιών OKI MICROLINE 590/591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000, ποσότητα 300 τμχ
Μελανοταινίες OKI MICROLINE 5520/5521, 5590/5591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000
Αριθμός τμήματος: 119
Προμήθεια μελανοταινιών OKI MICROLINE 5520/5521, 5590/5591 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000, ποσότητα 300 τμχ
Μελανοταινίες OKI MIKROLINE 3410 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000
Αριθμός τμήματος: 120
Προμήθεια μελανοταινιών OKI MIKROLINE 3410 μαύρη χαρακτήρες 5.000.000, ποσότητα 8 τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για Αριθμομηχανές CASIO DR 320 TEC μαύρη ποσότητα 24 τμχ
Αριθμός τμήματος: 121
Προμήθεια μελανοταινιών για Αριθμομηχανές CASIO DR 320 TEC μαύρη ποσότητα 24 τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για Αριθμομηχανές JET CAL GR 24 B/R 1283 DP μαύρη ποσότητα 40τμχ
Αριθμός τμήματος: 122
Προμήθεια μελανοταινιών για ΑριθμομηχανέςJET CAL GR 24 B/R 1283 DP μαύρη ποσότητα 40τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για ρολόι παρουσίας SEICO QR 6560/PRECISION QR 6560 Μαύρη ποσότητα 24τμχ
Αριθμός τμήματος: 123
Προμήθεια μελανοταινιών για ρολόι παρουσίας SEICO QR 6560/PRECISION QR 6560 Μαύρη ποσότητα 24τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για ρολόι παρουσίας COPER S 320 A Μαύρη ποσότητα 20τμχ
Αριθμός τμήματος: 124
Προμήθεια μελανοταινιών για ρολόι παρουσίας COPER S 320 A Μαύρη ποσότητα 20τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για ρολόι παρουσίας ΤΥΠΟΥ COPER Μαύρη ποσότητα 20τμχ
Αριθμός τμήματος: 125
Προμήθεια μελανοταινιών για ρολόι παρουσίας ΤΥΠΟΥ COPER Μαύρη ποσότητα 20τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για ρολόι παρουσίας ISGUS Μαύρη ποσότητα 2τμχ
Αριθμός τμήματος: 126
Προμήθεια μελανοταινιών για ρολόι παρουσίας ISGUS Μαύρη ποσότητα 2τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για ρολόι παρουσίας RIBBON CASSETTE SEIKO QR-550 Μαύρη ποσότητα 5τμχ
Αριθμός τμήματος: 127
Προμήθεια μελανοταινιών για ρολόι παρουσίας RIBBON CASSETTE SEIKO QR-550 Μαύρη ποσότητα 5τμχ
ΜΕΛΑΝΟΤΑΙΝΙΕΣ για ρολόι παρουσίας MARUZEN ATR-701 Μαύρη ποσότητα 4τμχ
Αριθμός τμήματος: 128
Προμήθεια μελανοταινιών για ρολόι παρουσίας MARUZEN ATR-701 Μαύρη ποσότητα 4τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ OKI B 6200 (toner και drum μαζί) μαύρο σελ. 10.000
Αριθμός τμήματος: 129
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ OKI B 6200 (toner και drum μαζί) μαύρο σελ.10.000, ποσότητα 600τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 μαύρο σελ. 9.000
Αριθμός τμήματος: 130
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 μαύρο σελ. 9.000, ποσότητα 6τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 κίτρινο σελ. 8.000
Αριθμός τμήματος: 131
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 κίτρινο σελ. 8.000, ποσότητα 6τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 μπλε σελ. 8.000
Αριθμός τμήματος: 132
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 μπλε σελ. 8.000, ποσότητα 6τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 κόκκινο σελ. 8.000
Αριθμός τμήματος: 133
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP colorlaserjet 4600 κόκκινο σελ. 8.000, ποσότητα 6τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP laserjet DN 2200 μαύρο σελ. 5.000
Αριθμός τμήματος: 134
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP laserjet DN 2200 μαύρο σελ. 5.000, ποσότητα 200τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP LASER JET 4050 μαύρο σελ. 5.000
Αριθμός τμήματος: 135
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP LASER JET 4050 μαύρο σελ. 5.000, ποσότητα 20τμχ
ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ XEROX WORK CENTRE 3119 μαύρο σελ. 3.000
Αριθμός τμήματος: 136
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ XEROX WORK CENTRE 3119 μαύρο σελ. 3.000, ποσότητα 5τμχ
ΤΟΝΕΡ/ΜΕΛΑΝΙ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP OFFICE JET PRO 8600 μαύρο σελ. 2.300
Αριθμός τμήματος: 137
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ/ΜΕΛΑΝΙ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP OFFICE JET PRO 8600 μαύρο σελ. 2.300, ποσότητα 15τμχ
ΤΟΝΕΡ/ΜΕΛΑΝΙ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP OFFICE JET PRO 8600 έγχρωμο σελ. 1.500
Αριθμός τμήματος: 138
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ/ΜΕΛΑΝΙ για εκτυπωτές -ΣΥΜΒΑΤΟ HP OFFICE JET PRO 8600 έγχρωμο σελ. 1.500, ποσότητα 7τμχ
ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά -ΣΥΜΒΑΤΟ PANASONIC DP 8020 E Μαύρο σελ. 25.000
Αριθμός τμήματος: 139
Προμήθεια ΤΟΝΕΡ για φωτοτυπικά-ΣΥΜΒΑΤΟ PANASONIC DP 8020 E Μαύρο σελ. 25.000 ποσότητα 6τμχ