Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Предоставяне на достъп и пренос на електрическа енергия през разпределителната мрежа на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД за нуждите на УМБАЛ „Царица Йоанна — ИСУЛ“ ЕАД
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Предметът на обществената поръчка е предоставяне на достъп и пренос на електрическа енергия през разпределителната мрежа на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД за нуждите на УМБАЛ „Царица Йоанна — ИСУЛ“ ЕАД.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement: