Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Levering af makroøkonomiske og finansielle data
Sagsnr.: ECFIN/2021/OP/0001
II.1.2)Hoved-CPV-kode72319000 Levering af data
II.1.4)Kort beskrivelse:
Rammeaftale om levering af makroøkonomiske og finansielle data med global dækning, navnlig nationalregnskaber, offentlige finanser, makroøkonomiske prognoser i forbindelse med nøgleindikatorer, undersøgelse af erhvervsklimaet, forbrugertillid, statistikker over industrisektor og servicesektor, andre konjunkturindikatorer, internationale transaktioner, demografi, arbejdsmarked, lønninger og priser, monetære og finansielle indikatorer, energistatistikker, råvarer.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)79330000 Statistiske tjenesteydelser
48463000 Programpakke til statistikformål
79300000 Markedsundersøgelser og økonomiske konsekvensanalyser, rundspørger og statistikker
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Rammeaftale vedrørende levering af makroøkonomiske og finansielle data for perioden 2021-2025.
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lieferung von makroökonomischen und Finanzdaten
Referenznummer der Bekanntmachung: ECFIN/2021/OP/0001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72319000 Datenbereitstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Rahmenvertrag für die Lieferung von makroökonomischen und Finanzdaten mit weltweiter Abdeckung, insbesondere volkswirtschaftliche Gesamtrechnungen, öffentliche Finanzen, makroökonomische Prognosen in Bezug auf wichtige Indikatoren, Umfrage zum Geschäftsklima, Verbraucherstimmung, Statistiken in Bezug auf den Industrie- und den Dienstleistungssektor, sonstige zyklische Indikatoren, internationale Transaktionen, Demografie, Arbeitsmarkt, Löhne und Preise, Währungs- und Finanzindikatoren, Energiestatistiken, Rohstoffelle usw.).
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79330000 Statistische Dienstleistungen
48463000 Statistiksoftwarepaket
79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Rahmenvertrag über die Lieferung von makroökonomischen und Finanzdaten für den Zeitraum 2021–2025.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Makromajanduslike ja finantsandmete pakkumine
Viitenumber: ECFIN/2021/OP/0001
II.1.2)CPV põhikood72319000 Andmetega varustamise teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Raamleping makromajanduslike ja finantsandmete pakkumiseks kogu maailma kohta, eriti järgmistes valdkondades: rahvamajanduse arvepidamine, riigi rahandus, makromajanduslik prognoos oluliste näitajate kohta, äriühingute usalduse uuring, tarbijate usaldus, tööstussektori ja teenindussektori statistika, muud tsüklipõhised näitajad, rahvusvahelised tehingud, demograafia, tööturg, palgad ja hinnad, rahalised ja finantsalased näitajad, energiastatistika, kaubad.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79330000 Statistikateenused
48463000 Statistikatarkvarapakett
79300000 Turu- ja majandusuuringud, avaliku arvamuse uuringud ja statistika
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Raamleping makromajanduslike ja finantsandmete pakkumiseks ajavahemikul 2021–2025.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Makroekonominių ir finansinių duomenų teikimas
Nuorodos numeris: ECFIN/2021/OP/0001
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72319000 Duomenų teikimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Preliminarioji sutartis dėl makroekonominių ir finansinių duomenų teikimo visame pasaulyje, ypač nacionalinių sąskaitų, viešųjų finansų, makroekonominių prognozių dėl pagrindinių rodiklių, verslo sentimentų tyrimo, vartotojų pasitikėjimo, pramonės sektoriaus ir paslaugų sektoriaus statistikos, kitų ciklinių rodiklių, tarptautinių sandorių, demografinių, darbo rinkos, darbo užmokesčio ir kainų, pinigų ir finansinių rodiklių, energetikos statistikos, prekių.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79330000 Statistinės paslaugos
48463000 Statistikos programinės įrangos paketai
79300000 Rinkos ir ekonominiai tyrimai; apklausos ir statistika
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Preliminarioji sutartis dėl makroekonominių ir finansinių duomenų teikimo 2021–2025 m. laikotarpiu.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Serviços - 101579-2021
Bélgica-Bruxelas: Fornecimento de dados macroeconómicos e financeiros
2021/S 041-101579
Anúncio de concurso
Serviços
Base jurídica:
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Fornecimento de dados macroeconómicos e financeiros
Número de referência: ECFIN/2021/OP/0001
II.1.2)Código CPV principal
72319000 Serviços de fornecimento de dados
II.1.4)Descrição resumida:
Contrato-quadro para o fornecimento de dados macroeconómicos e financeiros com cobertura mundial, nomeadamente contas nacionais, finanças públicas, previsões macroeconómicas sobre indicadores-chave, inquérito de opinião empresarial, confiança dos consumidores, estatísticas do setor industrial e do setor dos serviços, outros indicadores cíclicos, transações internacionais, demografia, mercado de trabalho, salários e preços, indicadores monetários e financeiros, estatísticas da energia, mercadorias.
II.1.5)Valor total estimado
Valor sem IVA: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotes
Contrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)
79330000 Serviços de estatística
48463000 Pacote de software para estatística
79300000 Pesquisa de mercado e económica; sondagem e estatísticas
II.2.4)Descrição do concurso:
Contrato-quadro para o fornecimento de dados macroeconómicos e financeiros para o período 2021-2025.