Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 101708-2020
Polska-Kielce: Usługi nadzoru budowlanego
2020/S 043-101708
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie ma na celu skrócenie terminu składania ofert
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Pełnienie funk. inż. kontraktu (nadzoru inwest.) dla inwest. pn: „Poprawa dostępności komunik.Uniwersytetu J. Kochanowskiego –rozb. ul. Domaszowskiej i Żniwnej z rozbud. skrzyż. al. Tysiąclecia PP z al. Solidarności"
II.1.2)Główny kod CPV
71520000 Usługi nadzoru budowlanego
II.1.4)Krótki opis:
Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu (nadzoru inwestorskiego) dla inwestycji pn.: „Poprawa dostępności komunikacyjnej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego poprzez rozbudowę ul. Domaszowskiej i ul. Żniwnej w Kielcach wraz z rozbudową skrzyżowania al. Tysiąclecia PP z al. Solidarności"
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu (nadzoru inwestorskiego) dla inwestycji pn.: „Poprawa dostępności komunikacyjnej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego poprzez rozbudowę ul. Domaszowskiej i ul. Żniwnej w Kielcach wraz z rozbudową skrzyżowania al. Tysiąclecia PP z al. Solidarności".