Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie ma na celu skrócenie terminu składania ofert
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu i serwisowaniu parkomatów w SPP Kielce (3 lata)
II.1.2)Główny kod CPV50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
II.1.4)Krótki opis:
Usługa polegająca na bieżącym utrzymaniu i serwisowaniu parkomatów w SPP Kielce (3 lata).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: