Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 101832-2019
Luksemburg-Luksemburg: FL/TM19-FI
2019/S 045-101832
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
FL/TM19-FI
II.1.2)Główny kod CPV
79530000 Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
II.1.4)Krótki opis:
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowy ramowe o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języków bułgarskiego, czeskiego, duńskiego, niemieckiego, greckiego, angielskiego, hiszpańskiego, estońskiego, francuskiego, chorwackiego, węgierskiego, włoskiego, litewskiego, łotewskiego, maltańskiego, niderlandzkiego, portugalskiego, rumuńskiego, polskiego, słowackiego, słoweńskiego i szwedzkiego na język fiński.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Tłumaczenie pisemne z języka bułgarskiego na język fiński
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka bułgarskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka czeskiego na język fiński
Część nr: 2
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka czeskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka duńskiego na język fiński
Część nr: 3
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka duńskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka niemieckiego na język fiński
Część nr: 4
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka niemieckiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka greckiego na język fiński
Część nr: 5
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka greckiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka angielskiego na język fiński
Część nr: 6
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka angielskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka hiszpańskiego na język fiński
Część nr: 7
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka hiszpańskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka estońskiego na język fiński
Część nr: 8
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka estońskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka francuskiego na język fiński
Część nr: 9
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka francuskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka chorwackiego na język fiński
Część nr: 10
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka chorwackiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka węgierskiego na język fiński
Część nr: 11
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka węgierskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka włoskiego na język fiński
Część nr: 12
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka włoskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka litewskiego na język fiński
Część nr: 13
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka litewskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka łotewskiego na język fiński
Część nr: 14
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka łotewskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka maltańskiego na język fiński
Część nr: 15
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka maltańskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka niderlandzkiego na język fiński
Część nr: 16
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka niderlandzkiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka polskiego na język fiński
Część nr: 17
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka polskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka portugalskiego na język fiński
Część nr: 18
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka portugalskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka rumuńskiego na język fiński
Część nr: 19
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka rumuńskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka słowackiego na język fiński
Część nr: 20
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka słowackiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka słoweńskiego na język fiński
Część nr: 21
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka słoweńskiego na język fiński.
Tłumaczenie pisemne z języka szwedzkiego na język fiński
Część nr: 22
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka szwedzkiego na język fiński.
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.2)Cod CPV principal79530000 Servicii de traducere
II.1.4)Descriere succintă:
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie contracte-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limbile bulgară, cehă, daneză, germană, greacă, engleză, spaniolă, estonă, franceză, croată, maghiară, italiană, lituaniană, letonă, malteză, neerlandeză, polonă, portugheză, română, slovacă, slovenă și suedeză în limba finlandeză.
II.1.5)Valoarea totală estimată
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru toate loturile
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Traducere din limba bulgară în limba finlandeză
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79530000 Servicii de traducere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba bulgară în limba finlandeză.
Traducere din limba cehă în limba finlandeză
Lot nr.: 2
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba cehă în limba finlandeză.
Traducere din limba daneză în limba finlandeză
Lot nr.: 3
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba daneză în limba finlandeză.
Traducere din limba germană în limba finlandeză
Lot nr.: 4
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba germană în limba finlandeză.
Traducere din limba greacă în limba finlandeză
Lot nr.: 5
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba greacă în limba finlandeză.
Traducere din limba engleză în limba finlandeză
Lot nr.: 6
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba engleză în limba finlandeză.
Traducere din limba spaniolă în limba finlandeză
Lot nr.: 7
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba spaniolă în limba finlandeză.
Traducere din limba estonă în limba finlandeză
Lot nr.: 8
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba estonă în limba finlandeză.
Traducere din limba franceză în limba finlandeză
Lot nr.: 9
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba franceză în limba finlandeză.
Traducere din limba croată în limba finlandeză
Lot nr.: 10
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba croată în limba finlandeză.
Traducere din limba maghiară în limba finlandeză
Lot nr.: 11
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba maghiară în limba finlandeză.
Traducere din limba italiană în limba finlandeză
Lot nr.: 12
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba italiană în limba finlandeză.
Traducere din limba lituaniană în limba finlandeză
Lot nr.: 13
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba lituaniană în limba finlandeză.
Traducere din limba letonă în limba finlandeză
Lot nr.: 14
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba letonă în limba finlandeză.
Traducere din limba malteză în limba finlandeză
Lot nr.: 15
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba malteză în limba finlandeză.
Traducere din limba neerlandeză în limba finlandeză
Lot nr.: 16
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba neerlandeză în limba finlandeză.
Traducere din limba polonă în limba finlandeză
Lot nr.: 17
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba polonă în limba finlandeză.
Traducere din limba portugheză în limba finlandeză
Lot nr.: 18
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba portugheză în limba finlandeză.
Traducere din limba română în limba finlandeză
Lot nr.: 19
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba română în limba finlandeză.
Traducere din limba slovacă în limba finlandeză
Lot nr.: 20
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba slovacă în limba finlandeză.
Traducere din limba slovenă în limba finlandeză
Lot nr.: 21
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba slovenă în limba finlandeză.
Traducere din limba suedeză în limba finlandeză
Lot nr.: 22
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie un contract-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limba suedeză în limba finlandeză.