II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code79530000 Translation services
II.1.4)Short description:
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude framework contracts for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights, from Bulgarian, Czech, Danish, German, Greek, English, Spanish, Estonian, Finnish, Croatian, Hungarian, Italian, Lithuanian, Latvian, Maltese, Dutch, Polish, Portuguese, Romanian, Slovak, Slovenian and Swedish into French.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Translation from Bulgarian into French
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79530000 Translation services
II.2.4)Description of the procurement:
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Bulgarian into French.
Translation from Czech into French
Lot No: 2
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Czech into French.
Translation from Danish into French
Lot No: 3
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Danish into French.
Translation from German into French
Lot No: 4
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from German into French.
Translation from Greek into French
Lot No: 5
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Greek into French.
Translation from English into French
Lot No: 6
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from English into French.
Translation from Spanish into French
Lot No: 7
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Spanish into French.
Translation from Estonian into French
Lot No: 8
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Estonian into French.
Translation from Finnish into French
Lot No: 9
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Finnish into French.
Translation from Croatian into French
Lot No: 10
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Croatian into French.
Translation from Hungarian into French
Lot No: 11
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Hungarian into French.
Translation from Italian into French
Lot No: 12
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Italian into French.
Translation from Lithuanian into French
Lot No: 13
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Lithuanian into French.
Translation from Latvian into French
Lot No: 14
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Latvian into French.
Translation from Maltese into French
Lot No: 15
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Maltese into French.
Translation from Dutch into French
Lot No: 16
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Dutch into French.
Translation from Polish into French
Lot No: 17
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Polish into French.
Translation from Portuguese into French
Lot No: 18
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Portuguese into French.
Translation from Romanian into French
Lot No: 19
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Romanian into French.
Translation from Slovak into French
Lot No: 20
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Slovak into French.
Translation from Slovenian into French
Lot No: 21
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Slovenian into French.
Translation from Swedish into French
Lot No: 22
The Translation Centre for the Bodies of the European Union is planning to conclude a framework contract for the translation of standardised technical texts in the field of intellectual property rights from Swedish into French.
II.1)Opseg nabave
II.1.2)Glavna CPV oznaka79530000 Usluge prevođenja
II.1.4)Kratak opis:
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirne ugovore za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s bugarskog, češkog, danskog, njemačkog, grčkog, engleskog, španjolskog, estonskog, finskog, hrvatskog, mađarskog, talijanskog, litavskog, latvijskog, malteškog, nizozemskog, poljskog, portugalskog, rumunjskog, slovačkog, slovenskog i švedskog jezika na francuski jezik.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Prevođenje s bugarskog na francuski jezik
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79530000 Usluge prevođenja
II.2.4)Opis nabave:
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s bugarskog na francuski jezik.
Prevođenje sa češkog na francuski jezik
Grupa br.: 2
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s češkog na francuski jezik.
Prevođenje s danskog na francuski jezik
Grupa br.: 3
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s danskog na francuski jezik.
Prevođenje s njemačkog na francuski jezik
Grupa br.: 4
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s njemačkog na francuski jezik.
Prevođenje s grčkog na francuski jezik
Grupa br.: 5
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s grčkog na francuski jezik.
Prevođenje s engleskog na francuski jezik
Grupa br.: 6
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s engleskog na francuski jezik.
Prevođenje sa španjolskog na francuski jezik
Grupa br.: 7
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva sa španjolskog na francuski jezik.
Prevođenje s estonskog na francuski jezik
Grupa br.: 8
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s estonskog na francuski jezik.
Prevođenje s finskog na francuski jezik
Grupa br.: 9
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s finskog na francuski jezik.
Prevođenje s hrvatskog na francuski jezik
Grupa br.: 10
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s hrvatskog na francuski jezik.
Prevođenje s mađarskog na francuski jezik
Grupa br.: 11
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s mađarskog na francuski jezik.
Prevođenje s talijanskog na francuski jezik
Grupa br.: 12
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s talijanskog na francuski jezik.
Prevođenje s litavskog na francuski jezik
Grupa br.: 13
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s litavskog na francuski jezik.
Prevođenje s latvijskog na francuski jezik
Grupa br.: 14
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s latvijskog na francuski jezik.
Prevođenje s malteškog na francuski jezik
Grupa br.: 15
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s malteškog na francuski jezik.
Prevođenje s nizozemskog na francuski jezik
Grupa br.: 16
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s nizozemskog na francuski jezik.
Prevođenje s poljskog na francuski jezik
Grupa br.: 17
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s poljskog na francuski jezik.
Prevođenje s portugalskog na francuski jezik
Grupa br.: 18
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s portugalskog na francuski jezik.
Prevođenje s rumunjskog na francuski jezik
Grupa br.: 19
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva s rumunjskog na francuski jezik.
Prevođenje sa slovačkog na francuski jezik
Grupa br.: 20
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva sa slovačkog na francuski jezik.
Prevođenje sa slovenskog na francuski jezik
Grupa br.: 21
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva sa slovenskog na francuski jezik.
Prevođenje sa švedskog na francuski jezik
Grupa br.: 22
Prevoditeljski centar za tijela Europske unije planira sklopiti okvirni ugovor za prevođenje standardiziranih tehničkih tekstova iz područja prava intelektualnog vlasništva sa švedskog na francuski jezik.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.2)Główny kod CPV79530000 Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
II.1.4)Krótki opis:
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowy ramowe o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języków bułgarskiego, czeskiego, duńskiego, niemieckiego, greckiego, angielskiego, hiszpańskiego, estońskiego, fińskiego, chorwackiego, węgierskiego, włoskiego, litewskiego, łotewskiego, maltańskiego, niderlandzkiego, portugalskiego, rumuńskiego, polskiego, słowackiego, słoweńskiego i szwedzkiego na język francuski.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2.1)Nazwa:
Tłumaczenie pisemne z języka bułgarskiego na język francuski
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79530000 Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
II.2.4)Opis zamówienia:
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka bułgarskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka czeskiego na język francuski
Część nr: 2
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka czeskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka duńskiego na język francuski
Część nr: 3
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka duńskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka niemieckiego na język francuski
Część nr: 4
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka niemieckiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka greckiego na język francuski
Część nr: 5
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka greckiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka angielskiego na język francuski
Część nr: 6
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka angielskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka hiszpańskiego na język francuski
Część nr: 7
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka hiszpańskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka estońskiego na język francuski
Część nr: 8
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka estońskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka fińskiego na język francuski
Część nr: 9
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka fińskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka chorwackiego na język francuski
Część nr: 10
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka chorwackiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka węgierskiego na język francuski
Część nr: 11
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka węgierskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka włoskiego na język francuski
Część nr: 12
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka włoskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka litewskiego na język francuski
Część nr: 13
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka litewskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka łotewskiego na język francuski
Część nr: 14
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka łotewskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka maltańskiego na język francuski
Część nr: 15
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka maltańskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka niderlandzkiego na język francuski
Część nr: 16
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka niderlandzkiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka polskiego na język francuski
Część nr: 17
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka polskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka portugalskiego na język francuski
Część nr: 18
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka portugalskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka rumuńskiego na język francuski
Część nr: 19
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka rumuńskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka słowackiego na język francuski
Część nr: 20
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka słowackiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka słoweńskiego na język francuski
Część nr: 21
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka słoweńskiego na język francuski.
Tłumaczenie pisemne z języka szwedzkiego na język francuski
Część nr: 22
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowę ramową o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języka szwedzkiego na język francuski.