II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil79530000 Übersetzungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss von Rahmenverträgen für die Übersetzungszentrum für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Bulgarischen, Tschechischen, Dänischen, Deutschen, Griechischen, Englischen, Spanischen, Estnischen, Finnischen, Französischen, Kroatischen, Ungarischen, Italienischen, Litauischen, Lettischen, Litauischen, Niederländischen, Polnischen, Portugiesischen, Rumänischen, Slowakischen, Slowenischen und Schwedischen ins Maltesische.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Übersetzung aus dem Bulgarischen ins Maltesische
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79530000 Übersetzungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Bulgarischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Tschechischen ins Maltesische
Los-Nr.: 2
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Tschechischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Dänischen ins Maltesische
Los-Nr.: 3
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Dänischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Deutschen ins Maltesische
Los-Nr.: 4
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Deutschen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Griechischen ins Maltesische
Los-Nr.: 5
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Griechischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Englischen ins Maltesische
Los-Nr.: 6
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Englischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Spanischen ins Maltesische
Los-Nr.: 7
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Spanischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Estnischen ins Maltesische
Los-Nr.: 8
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Estnischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Finnischen ins Maltesische
Los-Nr.: 9
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Finnischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Französischen ins Maltesische
Los-Nr.: 10
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Französischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Kroatischen ins Maltesische
Los-Nr.: 11
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Kroatischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Ungarischen ins Maltesische
Los-Nr.: 12
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Ungarischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Italienischen ins Maltesische
Los-Nr.: 13
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Italienischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Litauischen ins Maltesische
Los-Nr.: 14
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Litauischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Lettischen ins Maltesische
Los-Nr.: 15
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Lettischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Niederländischen ins Maltesische
Los-Nr.: 16
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Niederländischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Polnischen ins Maltesische
Los-Nr.: 17
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Polnischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Portugiesischen ins Maltesische
Los-Nr.: 18
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Portugiesischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Rumänischen ins Maltesische
Los-Nr.: 19
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Rumänischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Slowakischen ins Maltesische
Los-Nr.: 20
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Slowakischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Slowenischen ins Maltesische
Los-Nr.: 21
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Slowenischen ins Maltesische.
Übersetzung aus dem Schwedischen ins Maltesische
Los-Nr.: 22
Das Übersetzungszentrum für die Einrichtungen der Europäischen Union plant den Abschluss eines Rahmenvertrags für die Übersetzung von standardisierten Fachtexten aus dem Bereich geistiges Eigentum aus dem Schwedischen ins Maltesische.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79530000 Vertimo raštu paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąsias sutartis dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš bulgarų, čekų, danų, vokiečių, graikų, anglų, ispanų, estų, suomių, prancūzų, kroatų, vengrų, italų, lietuvių, latvių, olandų, lenkų, portugalų, rumunų, slovakų, slovėnų ir švedų kalbų į maltiečių kalbą.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Vertimas raštu iš bulgarų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79530000 Vertimo raštu paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš bulgarų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš čekų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 2
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš čekų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš danų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 3
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš danų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš vokiečių kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 4
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš vokiečių kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš graikų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 5
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš graikų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš anglų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 6
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš anglų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš ispanų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 7
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš ispanų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš estų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 8
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš estų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš suomių kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 9
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš suomių kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš prancūzų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 10
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš prancūzų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš kroatų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 11
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš kroatų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš vengrų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 12
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš vengrų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš italų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 13
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš italų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš lietuvių kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 14
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš lietuvių kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš latvių kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 15
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš latvių kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš olandų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 16
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš olandų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš lenkų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 17
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš lenkų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš portugalų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 18
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš portugalų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš rumunų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 19
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš rumunų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš slovakų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 20
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš slovakų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš slovėnų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 21
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš slovėnų kalbos į maltiečių kalbą.
Vertimas raštu iš švedų kalbos į maltiečių kalbą
Pirkimo dalies Nr.: 22
Europos Sąjungos įstaigų vertimo centras ketina sudaryti preliminariąją sutartį dėl standartizuotų techninių tekstų intelektinės nuosavybės teisių srityje vertimo raštu iš švedų kalbos į maltiečių kalbą.