Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bizonyos uniós intézményekben szolgálatot teljesítő gyakornokok csoportos egészségbiztosítására irányuló keretszerződés
Hivatkozási szám: EAC/25/2018
II.1.2)Fő CPV-kód66512200 Egészségbiztosítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés átfogó célja csoportos egészségbiztosítási kötvény biztosítása az Európai Unió bizonyos intézményeiben dolgozó gyakornokok számára, a részt vevő uniós intézményekre vonatkozó egyedi szerződések formájában.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)85100000 Egészségügyi szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az intézményközi pályázati felhívás tárgya egészségbiztosítási fedezet nyújtása az ajánlatkérő számára, a részt vevő uniós intézmények gyakornokaira vonatkozóan.